Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka Sezon 1, Odcinek 2
Odcinek Ród smoka (2022)

Książę Łotrzyk

The Rogue Prince 53m
7,5 3 606
ocen
7,5 10 1 3606
Ród smoka
powrót do forum s1e2

Nuda.

ocenił(a) serial na 7

Film o spacerowiczach, którzy rozmawiają o niczym. Po 1 odcinku miałem jakąś nadzieję i wystawiłem ocenę 6. Po 2 kompletna załamka. No i uznałem, że trzeba obniżyć ocenę. Film jest absolutną klapą. Raczej już tego czegoś nie będę oglądał.

ocenił(a) serial na 9
Boston09

Ciekawe spostrzeżenie. Wydaje mi się, że przesiąknąłeś netflixowymi papkami z akcją co 10 sekund i padaką na ekranie. Każdy oglądający z uwagą zauważył, że odcinki służą poznaniu bohaterów, ich szarych odcieni, tego, że nie mają tylko jednego celu, poznajemy ich pragnienia i uczucia, których zrozumienie będzie potrzebne, żeby jak najwięcej wychwycać podczas intryg i bitew. Tempo serialu jest wolne, ale dużo się dowiadujemy, nie wiem, dlaczego dla filmwebowców jest to tak duży problem.

ocenił(a) serial na 7
smoczkens

Wspomnianą papką nie przesiąknąłem bo z tej platformy nie korzystam. Twoje uwagi są istotne owszem. Wprowadzenie jednak nie musi być nudne i byle jakie. A ja tak to postrzegam. Pozwól więc, że pozostanę przy swoim osądzie, gdyż ten film nic a nic mnie nie zainteresował.

ocenił(a) serial na 10
Boston09

To nie film ,tylko serial jak już ;)

ocenił(a) serial na 7
monita730

Hmm. Ot odkrycie. Toż to szok. Serial nie jest filmem. Nagroda Nobla monita gwarantowana.

ocenił(a) serial na 10
Boston09

Istnieje pojecie film pelnometrazowy i seria telewizyjna. Tego nie wiesz, a do nobla nominacje dajesz? No widocznie dla ciebie odkrycie, dziekuje ze moge uswiadomic :)

ocenił(a) serial na 7
monita730

Tak istnieją takie pojęcia i mój drogi adwersarzu jedno i drugie oznacza film. Jak kupisz chleb i go pokroisz na kromki to już nie jest to chleb? Czy chleb w kawałkach "czytaj odcinkach" A gdyby to było mało, to Słownik Języka Polskiego PWN tak to objaśnia. Cytuję - "serial cykl filmów telewizyjnych, związanych wspólnymi postaciami, charakterem akcji lub wspólnym tematem" Więc Ród smoka jest filmem tylko pokazywanym po "kawałku". I twoje mądrości są tylko zwykłą złośliwością bo ktoś uważa inaczej jak ty. Bo tobie się to filmidełko podoba. MNIE NIE!

ocenił(a) serial na 5
smoczkens

Wyglądasz mi na miłośnika wiedźmina i ceni wojowniczej księżniczki. Oraz starego Murana. Z ludźmi tego kalibru nie ma co dyskutować. Arewła

ocenił(a) serial na 5
ocenił(a) serial na 9
GonsiorLesny

ciekawe, po czym wnosisz? czy tak po prostu chciałeś zabłysnąć? xD
Bo uwaga, że wyglądam na fana Wiedźmina, bo uważam, że dialogi mające na celu budowanie motywacji i charakterów postaci są czymś, co zdecydowanie pozwala czerpać z serialu jak najwięcej, ale co ty możesz wiedzieć

Boston09

Sam się zastanawiam czy dalej to oglądać, 1-wszy odcinek może nie był jakiś rewelacyjny ale jeszcze dało się to jakoś oglądać i dawało nadzieje na ciekawy serial ale drugi odcinek fatalny, kompletnie nic sie nie dzieje, pier...... o dupie marynie, bohaterowie w większości nijacy, szczerze mówiąć na razie oglądanie tego serialu to męka, dwa razy nie mam ochoty oglądać tego samego do tego na dużo niższym poziomie...

ocenił(a) serial na 8
slobi

oglądaj bo w 3 będzie bitwa i nareszcie zacznie może się dla ciebie coś dziać :D

ocenił(a) serial na 7
Boston09

To nie jest film xd

ocenił(a) serial na 7
qwibqwib

Nie jest. I co z tego? To znaczy, że ma wiać nudą?

ocenił(a) serial na 7
Boston09

GoT też się rozkręcało bardzo powoli, a nudą nie wiało ani troche. Ciężko żeby w 2 początkowych odcinkach wytoczyć ciężkie działa, żeby opadła kopara (choć nielicznym produkcjom się to udało od początku).

ocenił(a) serial na 7
qwibqwib

Pewnie masz rację. Może miałem zbyt duże oczekiwania?

Boston09

Ten serial nie jest dla dzieci Disneyowskie MCu jest gdzieś indziej zabłądziłeś?

ocenił(a) serial na 7
kuki7

A forum Filmweb nie jest dla złośliwców. Hejtuj na Interii albo Onecie.

ocenił(a) serial na 7
kuki7

Już twój awatar świadczy o twoim poziomie.

użytkownik usunięty
Boston09

ja juz drugi tydzien męcze pierwszy odcinek tego arcydziela

ocenił(a) serial na 10
Boston09

Pewnie w pierwszym odcinku serial powinien zacząć się od tańca ze smokami xdd

ocenił(a) serial na 7
bubu_master

Słuszna uwaga. Złóż wniosek racjonalizatorski u scenarzysty i reżysera.

ocenił(a) serial na 8
Boston09

Dla takiej gimbazy jak Ty proponuję "Modę na sukces" albo "Dynastię". Może się odnajdziesz ponoć jest tam wartka akcja.

ocenił(a) serial na 7
Horus_filmweb

Horus - Egipski bóg nieba. Sokołem to ty nie jesteś, ale za to burackie komentarze masz we krwi. Tak trzymaj, bycie ćwokiem to twoja misja.

ocenił(a) serial na 7
Boston09

Trochę zmieniam opinię. Po obejrzeniu 3 odcinka podniosłem ocenę. Trochę za szybko skreśliłem ten film. Rozwija się i podnosi poziom.

Boston09

Zgadzam się całkowicie. Uwielbiam fantasy, ale ten serial to nud, nudy, nudy. Gadające głowy nie wiadomo o czym, nic się nie dzieje, po kilku odcinkach zrezygnowałem i wolałem włączyć teatr TV, więcej się działo niż w tych Gadających Głowach, rzekomo serialu fantastycznym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones