Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka sezon 1, odcinek 2
odcinek Ród smoka (2022)

Książę Łotrzyk

The Rogue Prince 53m
7,5 3 651
ocen
7,5 10 1 3651
Ród smoka
powrót do forum s1e2

Pierwszy odcinek wiał nudą, ale drugi jeszcze bardziej. Jak tak dalej pójdzie to odpuszczam i czekam na Pierścienie Władzy.

ocenił(a) serial na 7
marunda007

Nieodłącznym elementem Gry o tron były właśnie świetne dialogi, intrygi, klimat a'la historyczny (Wojna Róż), interesujący bohaterowie, obawa przed zgonem naszej ulubionej postaci i zagrywki polityczne i to tego od czasu do czasu (zwykle 8-9 odcinek) większa akcja, a przynajmniej w najlepszych - bazujących na książkach - sezonach 1-4. To nie akcyjniak, kino sensacyjne albo superbohaterskie, panie marunda. Wiem, że to raczej prowokujący post, ale i tak to napisałem. Pozdro 600

ocenił(a) serial na 8
Brissinger

Jak leciały sezony 1-4 GoTa to połowa osób narzekających na nudę chodziła do przedszkola.

Brissinger

Odszczekuję! Pierścienie Władzy to dopiero słabizna. Smoki się rozkręciły :-)

marunda007

Pomyliłeś fora...Disney + jest gdzieś indziej

ocenił(a) serial na 10
marunda007

Doskonały pomysł, każdy powinien dobierać serial do swojego poziomu preferencji, a z tego co się zapowiada to Pierścienie Władzy będą na o wiele innym poziomie niż Ród Smoka który dla mnie jest wybitny!

ocenił(a) serial na 6
marunda007

+1. zero klimatu, zero zagrożenia, nuuuda! Brissinger

ocenił(a) serial na 7
EM_DZI

Napisał EM_DZI pod 1-2 odcinkach 1 sezonu z 3-4. To jakby po 15 minutach Drużyny Pierścienia powiedzieć, że ten cały Władca Pierścieni to będzie jakaś nuda o hipisach na wsi.

ocenił(a) serial na 6
Brissinger

Po 2 odcinkach przecież to napisałem, nawet jak 3ci będzie kozak to nie zmieni tego że pierwsze 2 odcinki były ujowe, wiało nudą, i skąd masz info że będą 4 sezony ?

ocenił(a) serial na 1
Brissinger

Reagujesz później na pewne zdarzenia. Nie miej do innych o to pretensji.

ocenił(a) serial na 5
marunda007

Jak na razie zbyt flegmatycznie i przewidywalnie.

ocenił(a) serial na 7
marunda007

Dla mnie ten serial jest niszczony systemem wyouszczania co tydzień odcinka, bezsens

ocenił(a) serial na 10
Cox_92

Xd
System wypuszczania odcinków co tydzień jest najlepszym co mogło spotkać ten serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones