Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka sezon 1, odcinek 5
odcinek Ród smoka (2022)

Oświetlamy drogę

We Light the Way 59m
7,9 2 951
ocen
7,9 10 1 2951
Ród smoka
powrót do forum s1e5

Pytanko

ocenił(a) serial na 9

Wytłumaczył by mi ktoś skąd ten rudy wiedział ze cole i rheanyra uprawiali sex w nie rozumiem jak się domyślił jak gościa widział pierwszy raz

Przemo_420

Chyba nikt tego nie wie..
Pewnie dowiemy się jakoś w przyszlym odcinku?
I pewnie królowa (kumpela Reni) jakoś się wygadała..

Ale w tym odcinku trochę rzeczy było dziwnych i naciąganych.
Samo wygadanie się przez sir Cristona do królowej, ze przespał się z Reni, było jakieś nielogiczne i naciągane.
A potem cała akcja z zabiciem tego młodego lowelasa - też mega dziwne..

ocenił(a) serial na 9
Payap

No wgl ten odcinek ludzie najlepiej ocenili a do reszty sie czepiali a ja mam na odwrót poprzednie mi sie mega podobały a ten taki nielogiczny i naciagany jak mówisz

ocenił(a) serial na 7
Przemo_420

Ze spojrzeń, jakie Criston Cole rzucał Rhaenyrze, gdy ona tańczyła z Laenorem.

Tak, to głupie.

W książkach też Lonmouth zostaje zamordowany, ale bardziej subtelnie - Cole rozwala mu głowę morgensternem podczas turnieju. Niby przypadkiem, a jednak. I nie jest wyjaśnione właściwie, dlaczego. Chyba z czystej złośliwości, a może dlatego, że na tym etapie Cole jest już właściwie człowiekiem Alicent, która nie jest taka miła, jak w serialu.

Więc tam czyni to chyba na polecenie królowej, aby zepsuć Velaryonom i Rhaenyrze święto.

ocenił(a) serial na 9
Daikte

A w książce było to jakoś lepiej opisane ze cole wygadał się alicent bo tu nie naciskany wypalił z tym jak by rozumiem honor rycerza jon snow i te sprawy ale to tez tak średnio mi się podobało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones