Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka sezon 1, odcinek 6
odcinek Ród smoka (2022)

Księżniczka i królowa

The Princess and the Queen 1h 7m
6,9 2 769
ocen
6,9 10 1 2769
Ród smoka
powrót do forum s1e6

Durny odcinek

ocenił(a) serial na 7

Tak jak wcześniejsze odcinki były moim zdaniem ciekawe i dobrze zrobione, tak ten to jakiś dramat. Przede wszystkim nie robi się do cholery tak dużych zmian w połowie sezonu, spokojnie można było poczekać, a jak się już robi, to niech chociaż wytłumaczą co się zmieniło, jak widać nic się nie zmieniło, poza stanem miotu. Głowna aktorka tragicznie dobrana, za dużo scen porodów (twórcy mają jakieś zboczenie z tym związane? Na 6 odcinków były 3 porody. Tak rozumiem, to boli i było niebezpieczne, ale ile można?), nudne jakieś gadanie o niczym. W dodatku wszyscy jacyś naburmuszeni, a te dzieci beznadziejnie napisane, gdzie im do takiej małej Aryi. Scena z waleniem konia, serio? W jaki sposób to rozwija fabułę? Żenada. Kalki postaci, przerysowanie, nuda, pewne rzeczy na siłę.
Źle się to zapowiada, jak dalej pójdzie, to będzie flop.

ocenił(a) serial na 3
pliseq

Myślałem, że tylko ja mam problem z tymi porodami co drugi odcinek i jeszcze te odgłosy im towarzyszące a wszystkiemu winien kto? Facet oczywiście.. Wspaniała narracja się kreuje prawie tak wspaniała jak Galadriela w pierścieniach władzy.

ocenił(a) serial na 7
Yoker0011

Jeszcze takie obrzydliwe epatowanie tym, właśnie w tym odcinku obleśne odcinanie pępowiny. Tak obrzydzono porody, że nie chcę po tym seansie mieć dziecka. A później umordowana idzie przez parę minut razem ze swoim księciem parobkiem homoseksualnym. Po co tam lazła?

ocenił(a) serial na 8
pliseq

bo masz NIE CHCIEĆ to jest wpływanie na ludzi mediami ;)

ocenił(a) serial na 7
pliseq

Dokładnie, ja chyba sobie drugi raz got obejrzę, bo to mnie rozczarowało. Zwłaszcza od 6 odcinka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones