Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka Sezon 1, Odcinek 7
Odcinek Ród smoka (2022)

Driftmark

56m
8,0 2 679
ocen
8,0 10 1 2679
Ród smoka
powrót do forum s1e7

Ciemność

ocenił(a) serial na 6

Czemu na tym serialu jest tak ciemno?

ocenił(a) serial na 10
pirks4

Cóż, dziecko GoT. Tam też wszystko po ciemku...^^ Taki styl.

ocenił(a) serial na 8
WhiteDemon

W 7 odcinku niektóre sceny dzienne są fatalne. Obraz ciemny , że trzeba się dobrze wypatrzyć . Chodzi o sporo ujęc po pogrzebie. Źle oświetlili to.

ocenił(a) serial na 10
michalkuc1993

Nihil novi. W GoT jak kręcili bitwy? 

ocenił(a) serial na 8
WhiteDemon

Tu chodzi o to , że sceny dzienne są źle nakrecone jak niebo jest zachmurzone. Jak niebo jest bezchmurne to jest ok.

ocenił(a) serial na 7
WhiteDemon

W got tylko w ostatnim sezonie źle robili bitwy, reszta bitew bez zarzutu. Wielki obrońco.

ocenił(a) serial na 3
pirks4

Skopana post produkcja GOT też na to cierpiał, choć nie od razu dopiero w 2 ostatnich sezonach zwłaszcza ostatnim. Teraz powtarzają te same błędy.

ocenił(a) serial na 10
mike__25

Jak tam twoje "genialne" Pierścionki i komandor Galadriela?

ocenił(a) serial na 3
WhiteDemon

Na jakiej podstawie sobie uroiłaś, że moim zdaniem genialne i to jeszcze w formie cytatu? Nieładnie się bawisz, to nie wynika ani z mojej oceny serialu, ani wypowiedzi. Natomiast autor wątku ma jak najbardziej rację, Ród Smoka ma źle zrobione ciemne sceny ciągnie się to za nimi już od czasów GOT.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
WhiteDemon

napiszesz komentarz do tego odcinka???:D

ocenił(a) serial na 10
soluszynek

Heh, postaram się, ale mam tyle myśli że nie wiem kiedy się wyrobię heh. ;) Siemka!

ocenił(a) serial na 7
WhiteDemon

Skończ już bronić tego gniota, jak atakujesz innych to miej chociaż argumenty.

ocenił(a) serial na 8
pirks4

Bo obejrzałeś w dzień.

ocenił(a) serial na 9
pirks4

Zmień ustawienia w TV (chyba, że oglądasz na telefoni, to sam jesteś sobie winny). W TV najlepszy tryb jest "Standardowy", ale domyślnie wszystkie te nowe telewizory wpierdzielają swoje AI ustawienia itp. Ponadto może oglądasz w pomieszczeniu, gdzie przez okna wpada światło dzienne, to wtedy powinieneś sobie zasłonić okna lub (najlepiej) obejrzeć wieczorem. Dużo lepsze doświadczenie.

ocenił(a) serial na 8
DGordon

brawo, nareszcie ktoś z sensem gada

ocenił(a) serial na 7
DGordon

Oglądałem w nocy, bez świateł z manualnym ustawieniem w TV i to całkiem dobrym, Wygląda to żałośnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
pirks4

Ciemność widzę

ocenił(a) serial na 9
pirks4

Zmień TV. Ja tam żadnej ciemności na oledzie nie widziałem....

ocenił(a) serial na 6
pirks4

To "poważny" serial więc w środku dnia musisz mieć zdechłe kolory, a w nocy jeszcze bardziej zdechłe i kontrast ustawiony na minimum.

pirks4

Jest ciemno. I czy mi się wydaje, czy naprawdę Rhaenyra Targaryen (młoda) ma cały czas dziwnie uduprowaną twarz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones