Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka sezon 1, odcinek 7
odcinek Ród smoka (2022)

Driftmark

56m
8,0 2 713
ocen
8,0 10 1 2713
Ród smoka
powrót do forum s1e7

Widać że niczego się nie nauczyli po tym co się odp^*#%*liło w GoT podczas walki w Winterfell. Tak jak tam nic nie było widać, tak tutaj jest identycznie. Tragedia.

Draco_2511

To popraw ustawienia w telewizorze/ monitorze lub zmień na lepszy, ja u siebie wszystko widziałem, zdecydowanie nie obraz jest problemem a jakość serialu...

slobi

Jasne, każdy pisze, ze światła skopali a u ciebie wszystko widać. Możliwe, ze włączyłeś inny serial

sepep

Wcale nie twierdzę że nie ma tutaj scen ciemnych, chodzi mi tylko o to że na odpowiednich ustawieniach i dobrym sprzęcie nie ma opcji żeby nic nie było widać, ja tam widziałem wszystko...

slobi

Właśnie na dobrym sprzęcie g… widać, na iPadzie w miarę.

ocenił(a) serial na 10
sepep

Najwyraźniej masz g...o, a nie dobry sprzęt

OceniamyKrytykujemy

Żałośni są w kręceniu scen. Nagrywali chyba kalkulatorem . Sceny nocą nic nie widać a oglądałem na tv Sony porządnym. Nigdy. W życiu nic nie musiałem kalibrować aż do tego serialu trzeba ? Śmiech na sali niech nauczą się kręcić

slobi

Jak ci telewizor/monitor wypala oczy 1000% jasności to może wszystko widzisz. Ale ja nie mam zamiaru zmieniać jasności bo kilka długich scen w pewnym serialu zostało beznadziejnie nagranych. Tym bardziej że korzystam z owego monitora ciągle i nigdy nie narzekałem że sceny po ciemku są niewidoczne w każdej innej produkcji niż GoT i Ród.

ocenił(a) serial na 8
Draco_2511

Ja tam dobrze widzę, 65 cali OLED.

Draco_2511

Kup sobie oleda. Widać wszystko bardzooo dobrz. U rodziców jak oglądam to tez jest lipnie

ocenił(a) serial na 7
16marcin16

Gościu, nie tylko na Oledzie filmy i seriale powinny dobrze wyglądać, ogarnij się.

ocenił(a) serial na 10
Draco_2511

Wszystko było dobrze widać malkontencie, to nie wina twórców, że masz jakiegoś grata za 5 zł.

OceniamyKrytykujemy

Jak najbardziej wina twórców

ocenił(a) serial na 9
Draco_2511

sceny dzieją się w nocy przy świetle księżyca i świec, polecam oglądać wieczorem przy zgaszonym świetle, czuć klimat. A po zatem 90% ludzi ma źle ustawione tv, z za dużym kontrastem i z ustawieniami które w większości powodują że w ciemnych scenach nic nie widać, a w jasnych tv świeci się na 100% z podbitymi kolorami, polecam 30 minut na naukę ustawień tv , poczytać poradniki i zaraz problem z ciemnymi scenami się rozwiąże, a przy okazji wyłączyć funkcje upłynniające.

Draco_2511

Żałośni są w kręceniu scen. Nagrywali chyba kalkulatorem . Sceny nocą nic nie widać a oglądałem na tv Sony porządnym. Nigdy. W życiu nic nie musiałem kalibrować aż do tego serialu trzeba ? Śmiech na sali niech nauczą się kręcić

Draco_2511

U mnie też wszystko dobrze widać, a nie mam super wypasionego laptopa. I nie muszę zmieniać ustawień, zawsze wszystko oglądam na tych samych.

Draco_2511

Okulary i nowy monitor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones