Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka sezon 1, odcinek 7
odcinek Ród smoka (2022)

Driftmark

56m
8,0 2 713
ocen
8,0 10 1 2713
Ród smoka
powrót do forum s1e7

bo inaczej nigdy nie dojdzie do Tańca Smoków. I tak jak serial tak i będzie telenowelą. Bardziej przypomina on na razie biografię/wycinki najważniejszych wydarzeń z życia członków rodu niż ciekawy prolog do zbliżającej wojny domowej. osobiście jeden z ciekawszych odcinków kiedy to odcinki 2.4.6 według mnie były przegadane na maksa tutaj od kiedy syn Viserysa schodzi ze smoka robi się dopiero ciekawie do końca odcinka. I żeby nie było nic do gry aktorskiej Considine'a nie mam, ba aż byłem mile zaskoczone jak wydawać by się mogło przestał na chwile być ugodowym Królem i pantoflem w drugiej połowie odcinka

Anonim_88

Musi być jeszcze jeden przeskok czasowy (od 8 odcinka), gdzie będą wreszcie dorosłe dzieci Alicent i pierwsze Rheanyry.

Król umrze zapewne w 9 odcinku i nastąpi zamach stanu w King's Landing. Niebawem zacznie się Taniec smoków, który będziesz miał pod koniec tego sezonu i przez całe sezony 2-4.

W 10 odcinku będą pewnie dwie koronacje Aegona u zielonych i Rheanyry u czarnych. Prawdopodobnie nastąpi też pierwsze epickie starcie na smokach Aemonda z Lucerysem nad Końcem Burzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones