Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka sezon 1, odcinek 7
odcinek Ród smoka (2022)

Driftmark

56m
8,0 2 713
ocen
8,0 10 1 2713
Ród smoka
powrót do forum s1e7

Smok

ocenił(a) serial na 8

To można sobie od tak podejść, powiedzieć dwa słowa do smoka i go ukraść? Nikt z rodziny nie będzie miał o to żadnych pretensji? Żadnych sprzeciwów? Jakiś dziwny i nie do końca zrozumiały był dla mnie ten wątek.

Anthrax91

Nikt z rodziny nie miał pretensji? Chyba oglądałem zupełnie inny odcinek o.x

ocenił(a) serial na 8
Dimond

Nom, dzieciaki się pobiły, a potem do głosu doszli dorośli i w ogóle nie podjęli tematu smoka.

ocenił(a) serial na 8
Anthrax91

Więź jeźdźca i smoka jest do końca życia, poprostu nie można tej więżi przerwać także rodzice nie mieli o czym gadać

Gabriel_Piekacz

ok, ale dlaczego wcześniej zapobiegliwy zazwyczaj Daemon nie zrobił wszystkiego żeby jego córka była jeźdźcem smoka matki?

ocenił(a) serial na 10
makaronki14

może dla tego że Daemona nie tak bardzo obchodziły jego córki

Mrozowski_7

wydaje mi się że nie.. w wyciętej scenie ( była w trailerze) dba o nie + na końcu odcinka 7 przyłączył je do rodziny Rhaenyr'y podczas ślubu. Gdyby go nie obchodziły, zostawiłby je babce

ocenił(a) serial na 10
makaronki14

Na pewno w jakimś w stopniu je kocha ale wydaje mi się że bez szału

ocenił(a) serial na 10
makaronki14

bo był skupiony  bardziej  Rhaenyra niż  na swoich córkach 

ocenił(a) serial na 9
Anthrax91

Tak, dokładnie tak można zrobić jeśli smok nie ma jeźdźca.

ocenił(a) serial na 8
Anthrax91

Bo to smok wybiera jeźdźca i jeśli smok 'zgodził się', żeby ktoś na nim latał, to nikt inny nie ma nic do gadania.

ocenił(a) serial na 7
Anthrax91

Smok wybiera jeźdźca. Możesz powiedzieć dwa słowa ale nie masz gwarancji, że Cię nie spali. Ogólnie, jeśli smok Cię nie spali, to jest twój. Jeśli Cię nie spali...
To jest ryzyko, dla Targaryenów nieco mniejsze, ale mimo wszystko.

W książkach jest sugerowane, że Aemond nie chciał żadnego z mniejszych smoków, dlatego nie nawiązał więzi wcześniej. Zależało mu na zdobyciu wielkiej bestii.

Ponadto, to chyba stary Viserys żartował z Aemonda, że nie ma jeszcze swojego smoka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones