Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka sezon 1, odcinek 8
odcinek Ród smoka (2022)

Lord Przypływów

The Lord of the Tides 1h 7m
8,4 2 758
ocen
8,4 10 1 2758
Ród smoka
powrót do forum s1e8

Kolejny odcinek

ocenił(a) serial na 6

Kolejny odcinek za nami a ja nadal czekam aż się coś zacznie dziać i nic... Dla porównania obejrzałem dzisiaj pierwszy odcinek got i mam wrażenie że zadziało się w nim więcej niż tu w 8... Dialogi, sceny, emocje, zaskoczenia, postacie a nawet scenografia i pejzaże. Nie sadze abym poświęcił czas na 2 sezon jeśli kolejne dwa odcinki będą równie,, porywające,,

ocenił(a) serial na 9
Farg

Jeżeli brakuje ci emocji po tym odcinku to nawet nie wiem co mogę powiedzieć

ocenił(a) serial na 9
Farg

Nie ma co aż tak porównywać ze sobą tych seriali. Skala GoT była jednak dużo większa. Tutaj serial skupia się przecież tylko i wyłącznie na Targaryenach, a w tle mamy Hightowerów i Velaryonów. Ten serial wygląda mniej więcej tak jakbyś okroił GoT i pozostawił jedynie wątki np. King's Landing i wyciął masę postaci pobocznych i pozostawił Lannisterów + obecnych tam Starków czy Varysa i Littlefingera, a przecież to był raptem jeden z wielu wątków i lokalizacji początkowych sezonów.

ocenił(a) serial na 8
Farg

Więcej emocji niż w tym odcinku nie widziałem już naprawde od dawna. Więc naprawde nie rozumiem jak możesz narzekać na brak emocji.

Tutaj akcja dopiero się rozkręca. Przypominam, że w GOT, serial tak naprawdę się zaczął po ścięciu pewnego osobnika na koniec pierwszego sezonu. Wcześniej to też była głównie polityka.
Więc podsumowując: Tak pierwszy odcinek GOT dostarczył Ci więcej emocji bo oceniasz go przez pryzmat wszystkich sezonów i tego co się wydarzyło później.

ocenił(a) serial na 6
krzemmm1

Naprawdę proponuje dla przypomnienia obejrzeć ten odcinek got a sami się przekonacie

ocenił(a) serial na 8
Farg

przed rodem smoka ogladalem calutkie GOT, no i sie nie przekonalem :)
Gusta i guściki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones