Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka Sezon 1, Odcinek 8
Odcinek Ród smoka (2022)

Lord Przypływów

The Lord of the Tides 1h 7m
8,4 2 732
oceny
8,4 10 1 2732
Ród smoka
powrót do forum s1e8

… jeśli Ród Smoka zostanie podzielony.

Najważniejszy cytat tego odcinka.

niebieskiedwaoka

Zdecydowanie. Zresztą z ust Viserysa już wcześniej padały tego typu klejnoty, tylko większość ludzi uważała go za słabego człowieka, nie dostrzegając jego wewnętrznej siły. Cieszę się, że najnowszy odcinek, mam nadzieję, trochę to zbiorowe postrzeganie zmienił. :)

Nihraz

Ja te zarzuty poniekąd rozumiem, jeśli chodzi o Viserysa w polityce, ale to naprawdę dobry człowiek, a jak się patrzy na te konflikty rodzinne, to aż się myśli ze oni wszyscy nie zasluguja na niego. Naprawdę. On tak bardzo chce żeby się pogodzili i żyli w pokoju. Żeby się wspierali zamiast ze sobą walczyc. Aż mnie ściskało w żołądku jak była ta wieczerza. Bardzo chwytający za serce odcinek. Już w zeszłym odcinku tez to było dobrze widać gdy podczas tego zgromadzenia po bójce krzyknął „jesteśmy rodzina” łamiącym się głosem. Paddy jest świetny w tej roli. Martin mu podobno powiedział ze jego Viserys jest lepszy niż on napisał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones