Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka Sezon 1, Odcinek 8
Odcinek Ród smoka (2022)

Lord Przypływów

The Lord of the Tides 1h 7m
8,4 2 732
oceny
8,4 10 1 2732
Ród smoka
powrót do forum s1e8

Viserys

ocenił(a) serial na 4

Póki co to jedyna postać która, przynajmniej w tym odcinku, stanęła na równi z postaciami z GoT-u. Czuć było to cierpienie, to było przerażające. Kto jest badassem HotD? Wg. mnie zdecydowanie Viserys. Żeby pomóc córze zrezygnował z mleka makowego, doczłapał do tronu i wysiedział giereczki rodów. Potem kolacja z ukochaną rodzinką. Tak, facet naiwny, wybór Alicent na żonę dalej do mnie nie przemawia (tu ktoś ze scenarzystów przesadził z jego pierdołowatością), rozdarł królestwo nominacją córy na następcę. Słaby materiał na króla... ale tylko dlatego, że to jest po prostu dobry człowiek. Po scenach walki jego ducha z ciałem jestem przekonany, że jeśli choć w połowie byłby tak bezwzględny jak Tywin to zginałby sztaby stali wzrokiem, i jednym słowen naginał niepokornych do posłuszeństwa. Wielki plus za występ Viserysa za występ w tym odcinku dla HotD. Dla takich postaci ogląda się takie produkcje.

Oczywiście reszta odcinka to ostra średniawka jak zawsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones