PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126104}

Radiostacja Roscoe

Radio Free Roscoe
7,4 6 400
ocen
7,4 10 1 6400
Radiostacja Roscoe
powrót do forum serialu Radiostacja Roscoe

Pamiętam jak kilka lat temu leciał ten serial na TVP i mi się bardzo podobał postanowiłem więc w tym miesiącu wrócić do niego wrócić i widzę, że gust przez te lata mi się nie zmienił zdążyłem go obejrzeć w nie całe 3 tygodnie :)

Ciekawa fabuła i można się sporo z niego dowiedzieć.
Osobiście dla mnie to najlepszy młodzieżowy serial jaki widziałem, wielka szkoda, że powstało tak mało odcinków, a inne gnioty w TV ciągną w nieskończoność.
Serdecznie go wszystkim polecam zwłaszcza dla ludzi którzy się na wychowali na ZigZapie i Jetixie :)

I brawa dla MASTER FILM za dobry dubbing nie jestem fanem tej formy przekazu duzo bardziej wole normalny lektor jednak w porównaniu z tym co teraz leci to wyszło im genialnie.

ocenił(a) serial na 10
PawelFX

Też pamiętam ten serial z TVP jak leciał chyba w wakacje :)
Fajnie się go oglądało i aż chciałoby się obejrzeć powtórki w tv, a nie to co obecnie nam serwują.. Ciesze się, że moje dzieciństwo opierało się właśnie na fajnych bajkach i tego typu serialach, które coś wnosiły i uczyły :)

Pewnie za jakiś czas będę go szukać gdzieś online aby odświeżyć go sobie w pamięci na nowo :)

ocenił(a) serial na 9
PawelFX

w 3 tygodnie? :D ja to w trzy dni wszystkie sezony obejrzałem i do tej pory mam niedosyt :( :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones