Nie można sobie wyobrazić, że można wymyślić taki serial. Nie można sobie wyobrazić, że można sięgnąć takiej głębi. Jak więc się to stało?
To absolutnie jeden z najlepszych seriali jakie oglądałam. Wielowątkowy, głęboki porusza masę aspektów związanych z życiem i współczesnym światem. Już nie mogę się doczekać III sezonu!
Bardzo dobrze zrealizowany serial , dawno sie tak nie uśmiałem..Polecam choć nie dla wszystkich ( oprócz suwerena ...)
Kojarzy mi się trochę z "Louie" - taki młodszy kuzyn Louisa CK. Generalnie całkiem zacny serial. Fajnie ukazana islamska dewocja...
Jak w temacie
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/hulu-zapowiada-serial-ramy-ramy-youssef-ja ko-egipcjan-w-new-jersey