PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9081}

Rawhide

7,3 165
ocen
7,3 10 1 165
Rawhide
powrót do forum serialu Rawhide

Ale jeszcze nie jest za późno. To dobry serial i warto by było go puścić np. zamiast tureckich durnot. Tyle starych seriali już leciało, Bonanza, Zorro, Domek na prerii, to czemu nie Rawhide. Każdy fan Clinta Eastwooda na pewno będzie zaciekawiony jak to wielka legenda kina zaczynała swoją karierę.

ewej

Wiesz może jakby na początku lat 90 było kilka stacji więcej Polsat i jeszcze 2 stacje ogólnopolski + ponadregionalna (Niekoniecznie Polonia 1 ) to może coś by z tego było
Może jakby w 1991 powstała jakaś stacja to MOŻE by pokazywała ten serial

ewej

No właśnie chodzi o to że leciał. W latach 90 ok. 6 rano właśnie na Polonii 1. Pamiętam za dzieciaka ten serial. Dziś właśnie mi się ubzdurało żeby ustalić tytuł serialu co go kiedyś oglądałem rano i znalazłem.

tyrontundrom

Ale  naziemnie czy już po zesłaniu na satelitę ??

giovanni50

Tego to nie wiem

tyrontundrom

Szkoda

ocenił(a) serial na 8
ewej

17 września 2023 na TVP kultura o 11,20 poleci pierwszy odcinek serialu

Michael_Jackson

Świetny pomysł sam dla Clinta na pewno obejrzę pierwsze odcinki. 

Michael_Jackson

Jestem fanem Clinta western'owego. Czekam odkąd się dowiedziałem,w połowie tygodnia. Napewno oglądam. Ciekawe czy wszystkie odc puszczą. Jak liczyłem jest ich chyba 217...

Michael_Jackson

24.08. 23 r., rozpoczyna się 1 sezon o 11.20

ewej

Dzis rano lecial pierwszy ocinek na TVP Kultura

CyboRKg

Dokladnie, szkoda ze nie szukałem info wcześniej. Co tydzień jeden odcinek to jakies 4 lata ogladania :)

ocenił(a) serial na 8
TweedleMB

Ja dopiero dzisiaj przypadkiem włączyłem TVP Kultura i zobaczyłem młodego Clinta. Szkoda, że tyle mi umknęło.

ewej

Tureckie jak tureckie ale nijak się mają do polskich współczesnych "arcydzieł"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones