PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800589}
5,7 76
ocen
5,7 10 1 76

Reboot: The Guardian Code
powrót do forum serialu Reboot: The Guardian Code

Czy serial jest warty polecenia? Jeśli już ktoś oglądał, to czy może go przyrównać poziomem do innych seriali, żeby mniej więcej było wiadomo czy opłaca się go oglądnąć.

ocenił(a) serial na 7
Raskall

Ma swój unikalny klimat więc raczej warto - mnie osobiście przypadł do gustu - coś ala TRON

ocenił(a) serial na 7
ShadowMan120

Dla mnie to bardziej przypomina kod lyoko niż to co miało przypominać... A jako że mam sentyment do kod lyko to może warto dać temu szansę

ocenił(a) serial na 3
Raskall

Tak troszeczkę klimat starych Power Rangers - idealne myślę dla dwunastolatków...
Osobiście odczuwałem odrobinę zażenowanie... i to CGI... masakra...

ocenił(a) serial na 3
Morgh

Zapewne moja wina... dopiero teraz zobaczyłem oznaczenie wiekowe 7+... no dla tej kategorii odbiorców to zapewne niezły ;-)

Morgh

Mój dwunastoletni syn nie jest w stanie tego oglądać, za to siedmiolatek jest zachwycony.

ocenił(a) serial na 3
Raskall

No niestety ten serial jest wszystkim innym, tylko nie ReBootem.
Powolujecie sie na Tron i inne seriale, a pewnie nie macie wlasnie pojecia czym byl ReBoot i jak bardzo ten serial nim nie jest.
Tamten byl wlasciwie dla odoroslych, bo nawet 15 latkowie mogli uznac go za zbyt doslowny.
Dzis pewnie poprzeczka obnizona, chociaz sadze, ze nadal pare scen wydaje sie za ostrych.
Z kolei ten serial co zrobili ma poziom odboru widowni na poziomie Teletubisiow i wszelkiej masci sztucznie wygladajacych seriali Disneya, o nierealnych nastolatkach i ich problemach.
Jak dla mnie serial kompletnie nie wart ogladania, zarowno jako samodzielny, bo pomysl wtorny i slabo zrealizowany i jako jakas tam realizacja ReBoota, bo to po prostu masakra na ikonie.
Tak wiec bym zyczyla mu jak najgorzej.
Niestety, istnieje glupia nadzieja, ze jezeli to cos sie sprzeda na platformach i bedzie mialo widzow, nie tylko dzieciecych, to moze znajda sie srodki i chetni na dokonczenie pierwotngo ReBoota w takim stylu jak nalezy.
Zaluje tez, ze ten serial to nie jest np nastoletni Tron z porzadnym seignieciem do tej ikony popkultury, bo przynajmniej tak mialby szanse na jakies odzycie po scancelowaniu drugigo filmu i serialu animowanego...
Tak wiec ogladajcie jezeli macie 7 lat albo dzieci, rodzenstwo w tym wieku, albo jestescie fanami oryginalu i macie nadzieje na kase na kontynuacje projektu sprzed 20 lat.
W innym przypadku omijajcie szerokim lukiem, bo taki serial, z taka fabula, z takim pokazywaniem komputerow, hakerow, mlodziezy itp. to zenada w XXI wieku. Zeby to bylo cos ala Wyzsza Szkola Grania od Jumpingrocket... to jeszcze te wstawki aktorskie mozna by zaakceptowac... A tak to ani znosny serial mlodziezowy, mimo ze target yo 7 plus, ani serial animowany o sieci...

ocenił(a) serial na 3
Raskall

Aha i jak na razie fabula kazdego odcinka wyglada tak:
1. kooooszmarnieeee zly i koooszmarnie bruudny wieelki haker hakuje z pomoca biednego Megabajta jakis fikcyjny super system fikcyjnego miasteczka. Ziemi o nazwach w stylu Leniuchowa, ewentualnie cos kradnie z czesci komputerowych z supertajnych, niesamowicie strzezonych, rzadowych cusiow.
2. Dzieciaki zrywaja sie z lekcji albo maja jakims cudem okienka i wlaza do wirtualnej rzeczywistosci czy jak to tam nazwac teraz to cos. Znajduja Megabajta i jego zielone ludzkiki. Bija sie z nimi i niszcza zainfekowane urzadzenie, ewentualnie je odlaczaja. Meg sie wycofuje, super bruudny haker gledzi niemozliwe, niemozliwe, niemozliwe i pyka w enter na klawiaturze, ewentualnie rzuca monitorami po garazu, za 500 zl jeden.
3. Do tego mamy jedna lub dwie scenki z mamusia jednego z bohaterow, z tatusiem, z glupim nauczycielem, z niedostosowana Wera i jakies wzdychanko do niej czolowego lamusa bez umiejetnosci i mocy w time oraz ze dwa glupie teksty rzucone przez dretwa laske lazaca z komorka, dretwego czarnego osilka jadacego przez szkole na sporcie, i dretwego lansa blondasa z trauma po umarlym tatusiu.

Z czasem czesc aktorska zaczelam przewijac, poza Wera moze, ale w czesci animowanej jest nie lepiej, bo to jest kilometry od pieknej ascetyczosci Trona czy zywotnosci i barw Mainframe, siedzib wirusow, Straznikow czy nawet zmutowanej sieci, innych systemow i gier swiata ReBoota. Ale obejrzalam obowiazkowo caly pierwszy sezon, zeby nie bylo, ze nie wiem o czym mowie i czekam czy cos z tego dobrego wyniknie dla ReBoota....

ocenił(a) serial na 3
Raskall

Dla mnie o wiele lepiej zrealizowanym i ciekawszym oraz lepiej sobie radzacym z animacja komputerowa jest serial Lowcy Troli. Oczywiscie nie jest to jednakze serial o komputerach i miniswiatach w nich czy w sieci jako takiej.

Raskall

https://www.youtube.com/watch?v=1bXiN9sWJEg zobacz na zwiastun, wygląda bardzo fajne , widać ze warto jest oglądnąć a stado baranów zamiast cieszyć się to są obudzeni z tego powodu ze mają niską int

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones