Aż mnie dziwi, że mało osób obserwuje co u się dzieje. Według mnie serial na lato jest idealny. Lekki, bardzo fajne postacie(no może za wyjatkiem Jamie, choć postać Terrego to wynagradza :D) no i fabuła która może jakoś szaleńczo nie porywa, ale pozwala się zrelaksować fajnie, a o to w takim serialu chodzi. Jak narazie...
więcej