PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683176}

Rectify

7,5 2 517
ocen
7,5 10 1 2517
Rectify
powrót do forum serialu Rectify

Szukam jakiegoś wciągającego serialu i zastanawiam się właśnie czy by tu nie obejrzeć, chciałabym się dowiedzieć co wam się najbardziej podoba w tym serialu :)
Tylko bez spoilerów

ocenił(a) serial na 8
kasiowos

Sam pomysł jest bardzo ciekawy, człowiek wychodzi po wielu latach z więzienia za zbrodnię, której mógł nie popełnić. Dobrze przedstawiona jest atmosfera małego, nieco sennego, amerykańskiego miasteczka. Większość bohaterów jest dobrze scharakteryzowana. Jednak dla niektórych niespieszna akcja może być nużąca.

inkaustus

"za zbrodnię, której mógł nie popełnić".

Przepraszam, ze byc moze wymuszac spoiler, ale to znaczy, ze wciaz sa watpliwosci odnosnie jego niewinnosci?

ocenił(a) serial na 10
kasiowos

oglądałem ten serial nie dawno i mogę powiedzieć że serial jest genialny trzymający w napięciu i wzruszający pierwszy raz w życiu trafiłem na taki cudowny serial polecam wszystkim którzy lubią serial dramatyczny i wzruszający na koniec sezonu łezka poleciała z oka genialny czekam na 2 sezon :)

ocenił(a) serial na 9
Adi323_filmweb

Warto ciekawa historia i świetna gra aktorów serial bardzo wciąga i porusza.

kasiowos

Jeśli ciąż nie oglądałaś to zdecydowanie warto. Zawsze plusem jest też to, że ma niewiele odcinków!

kasiowos

Mnogość wyśmienitych i dobrze wyreżyserowanych scen, ujęcia, zdjęcia, to pod względem technicznym. A poza tym relacje bohaterów, opierające się głównie na bardzo dobrej grze aktorskiej, niż na dialogach. Nie ma tu zapchajdziur, trików, żeby przyciągnąć publikę. Rzetelny, konkretny serial. Zawsze możesz spróbować Fargo lub Detektywa. Z nowszych również The Leftovers albo Halt and Catch Fire.

_wilczur_

A to jest całościowy serial?

_Garret_Reza_

Tak, wątek/wątki toczą się przez cały serial.

kasiowos

Zdecydowanie warto. Świetnie pokazane relacje międzyludzkie, klimat, zdjęcia itd. Do tego mówią ze świetnym południowym akcentem :)

Jestem w połowie drugiego sezonu i jak na razie zdecydowanie na plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones