serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Revolution

2012 - 2014
43m
6,5 9 117
ocen
6,5 10 1 9117
Piętnaście lat po wydarzeniu, które powoduje wyłączenie wszystkich urządzeń elektrycznych, grupka rewolucjonistów próbuje stawić czoło dyktaturze milicji. więcej mniej
Revolution zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy, 2 inne nagrody oraz 9 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Całe nasze życie uzależnione jest od dostępu do prądu. Co się więc stanie, gdy go zabraknie? Pewnego dnia ktoś "wyłącza guzik" i świat pogrąża się w ciemności. Samoloty spadają z nieba, szpitale nie mogą funkcjonować, transport jest niemożliwy. Teraz, piętnaście lat później życie wygląda podobnie do tego sprzed rewolucji przemysłowej -Całe nasze życie uzależnione jest od dostępu do prądu. Co się więc stanie, gdy go zabraknie? Pewnego dnia ktoś "wyłącza guzik" i świat pogrąża się w ciemności. Samoloty spadają z nieba, szpitale nie mogą funkcjonować, transport jest niemożliwy. Teraz, piętnaście lat później życie wygląda podobnie do tego sprzed rewolucji przemysłowej - ludzie żyją w małych osadach, które po zachodzie słońca oświetlają jedynie świece i pochodnie. Życie wydaje się być wolniejsze i łatwiejsze, ale czy faktycznie takie jest? Na obrzeżach, gdzie żyją małe społeczności, czai się niebezpieczeństwo. Diametralnie zmienia się życie głównej bohaterki, młodej dziewczyny, gdy do jej osady przybywa miejscowa policja i zabija jej ojca, który miał jakiś związek z utratą elektryczności przez cały świat. To wydarzenie zmusza ją do odbycia podróży w trakcie której znajdzie odpowiedzi na temat nieodległej przeszłości i nachodzącej przyszłości.

na podstawie
Oanh Ly (materiały do scenariusza, historia)
studio
Bad Robot / Kripke Enterprises / Warner Bros. Television
tytuł oryg.
Revolution
inne tytuły
Billy Burke miał początkowo zagrać Sebastiana Monroe, ale ostatecznie dostał rolę Milesa Mathesona.
Zdjęcia do serialu były kręcone w Atlancie (Georgia, USA), Myrtle Beach (Karolina Południowa, USA), Wilmington i Castle Hayne (Karolina Północna, USA) oraz Austin i Bartlett (Teksas, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Czy tylko wg mnie ten serial ratuje Monroe? :3 Już w 1 sezonie byłam za nim. Było mi go szkoda (nawet nie przeszkadzało mi to, że był "płaczliwy") i chciałam, żeby dołączył do reszty głównych bohaterów, a w 2 to już wgl moje ulubiona postać :) szkoda tylko że go tak mało.

btw. nikt mnie tak nie wkurza jak Rachel :o...

więcej

Jak w temacie. Bo ja tylko się napotykam z informacjami, że jest zagrożona kontynuacja.

Szkoda Revolution jestem przy 20 odcinku . Ciekawe jak oni to zakończą? Macie jakieś propozycje?

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.