SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2012-2014 43 min.
6,5 8 916
ocen
6,5 10 1 8916
6 056
chce zobaczyć
{"id":"634694","linkUrl":"/serial/Revolution-2012-634694","alt":"Revolution","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/46/94/634694/7717568.2.jpg"}
Piętnaście lat po wydarzeniu, które powoduje wyłączenie wszystkich urządzeń elektrycznych, grupka rewolucjonistów próbuje stawić czoło dyktaturze milicji.
{"seasons":[2,1]}
42
twórca
gatunek
produkcja
Emmy Najlepszy występ kaskaderski w serialu dramatycznym, mini serialu lub filmie telewizyjnym w roku 2013 Saturn Najlepszy serial telewizji ogólnokrajowej w roku 2014 Saturn Najlepszy serial telewizji ogólnokrajowej w roku 2013
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Revolution-2012-634694/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/634694","link":"/serial/Revolution-2012-634694/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/634694","link":"/serial/Revolution-2012-634694/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Całe nasze życie uzależnione jest od dostępu do prądu. Co się więc stanie, gdy go zabraknie? Pewnego dnia ktoś "wyłącza guzik" i świat pogrąża się w ciemności. Samoloty spadają z nieba, szpitale nie mogą funkcjonować, transport jest niemożliwy. Teraz, piętnaście lat później życie wygląda podobnie do tego sprzed rewolucji przemysłowej -Całe nasze życie uzależnione jest od dostępu do prądu. Co się więc stanie, gdy go zabraknie? Pewnego dnia ktoś "wyłącza guzik" i świat pogrąża się w ciemności. Samoloty spadają z nieba, szpitale nie mogą funkcjonować, transport jest niemożliwy. Teraz, piętnaście lat później życie wygląda podobnie do tego sprzed rewolucji przemysłowej - ludzie żyją w małych osadach, które po zachodzie słońca oświetlają jedynie świece i pochodnie. Życie wydaje się być wolniejsze i łatwiejsze, ale czy faktycznie takie jest? Na obrzeżach, gdzie żyją małe społeczności, czai się niebezpieczeństwo. Diametralnie zmienia się życie głównej bohaterki, młodej dziewczyny, gdy do jej osady przybywa miejscowa policja i zabija jej ojca, który miał jakiś związek z utratą elektryczności przez cały świat. To wydarzenie zmusza ją do odbycia podróży w trakcie której znajdzie odpowiedzi na temat nieodległej przeszłości i nachodzącej przyszłości.

na podstawie
Oanh Ly (materiały do scenariusza, historia)
studio
Bad Robot / Kripke Enterprises / Warner Bros. Television
inne tytuły
Billy Burke miał początkowo zagrać Sebastiana Monroe, ale ostatecznie dostał rolę Milesa Mathesona.
Zdjęcia do serialu były kręcone w Atlancie (Georgia, USA), Myrtle Beach (Karolina Południowa, USA), Wilmington i Castle Hayne (Karolina Północna, USA) oraz Austin i Bartlett (Teksas, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.