PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146370}

Ring: The Final Chapter

Ringu: Saishūshō
6,2 51
ocen
6,2 10 1 51
Ringu: Saishūshō
powrót do forum serialu Ringu: Saishūshō

Obejrzałem wszystkie 12 odcinków,i musze powiedzieć,że ogólnie Final Chapter jest całkiem niezły. Choć to taki mix książki i Ringu Nakaty,nie każdemu do gustu przypadnie,szczególnie,że końcówka jest "książkowa".

użytkownik usunięty
The_Ring_2

Mam pytanie: jak mozna zdobyc te odcinki? Pisz prace mag z intertekstualnosci Ringu i obejrzenie ich jest dla mnie jak najbardziej wskazane :)
Prosze o kontakt na adres: aga.jmjfan@gmail.com

Ja mam całą serię , tylko niestety bez napisów :(.

użytkownik usunięty
JogiFan

Mi to nie przeszkadza. Akusia, napisz mi maila. mam nadzieję, ze jakoś się dogadamy, może się w zamian ja Ci coś nagram, czego nie masz.
Czekam na kontakt :)

Pozdrawiam

Narazie płytkę z serialem ma moja znajoma, jak mi go odda to się odezwę :)

Również pozdrawiam :)

JogiFan

Witam rowniez chcialbym obejrzec ten serial a oto moj e-mail stefaniak.a@poczta.fm super jak bys sie odezwal bylbym wdzieczny :)

stefaniak_a

lub odezwala :P........................................................................

Witam rowniez chcialbym obejrzec ten serial moze go posiadasz? a oto moj e-mail stefaniak.a@poczta.fm super jak bys sie odezwal bylbym wdzieczny :)

stefaniak_a

lub odezwala :P...............................................

jestem w posiadaniu tego serialu jak rowniez serialu Rasen oba posiadam z angielskimi napisami ten serial wystawilem juz na alegro a Rasen wystawie wkrotce:)

stefaniak_a

Allegro? Dobre :)

The_Ring_2

posiadasz go moze???????????????.............

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones