PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634964}
7,8 7 078
ocen
7,8 10 1 7078
6,7 3
oceny krytyków
Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza
powrót do forum serialu Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza

super serial

ocenił(a) serial na 9

Zastanawia mnie bardzo czemu taki dobry serial przechodzi dzisiaj prakytcznie bez echa przy tak komercyjnie robionych serialach typu Narcos, Westworld,Opowieść podręcznej i wielu innych serialach w których aktorstwo jest o wiele niższym poziomie. Osobiście dla mnie to najlepszy serial angielskiej produkcji.

ocenił(a) serial na 8
wojcieszakpawel

dokładnie mam tak samo, dopiero co skończyłem oglądać i zastanawiam sie jak ja tyle czasu mogłem żyć w nieświadomości?? Podobnie zresztą miałem z Peaky Blinders, te seriale mają juz po pare dobrych wiosen a dowiedziałem sie o nich całkiem niedawno.
Nie to żeby Narcos był zły, bo też jest bardzo dobry, ale o tym człowiek mógł się dowiedzieć od znajomych albo cos, a w przypadku Ripper Street niewiedzieć czemu mało kto to kojarzy.....

ocenił(a) serial na 7
wojcieszakpawel

Serial faktycznie jest niezły ale porównywanie go do Wesworld to jak porównać dżdżownicę z ośmiometrową anakondą.

ocenił(a) serial na 9
viatori

Widocznie każdemu podoba się co innego. Dla mnie niektóre seriale są męczące. A ten oglądało mi się bardzo fajnie i przyjemnie. Tak samo miałem z ostatnio obejrzany serialem Catch - 22. Serial mega a oceny i ilość ocen na to nie wskazywały.

ocenił(a) serial na 10
wojcieszakpawel

Jeden z najlepszych jakie widziałam a widziałam sporo. Prawdopodobnie dlatego nie jest tak popularny ponieważ aby go docenić odpowiednio potrzeba jednak trochę wiedzy choćby historycznej. Aktorzy są rewelacyjni, nawet drugo i trzecioplanowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones