Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza

2012
Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza
7,8 6 843
oceny
7,8 10 6843
9 583
chce zobaczyć
{"rate":6.66667,"count":3}
{"type":"film","id":634964,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Ripper+Street-2012-634964/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza
 • wojcieszakpawel ocenił(a) ten serial na: 9

  Zastanawia mnie bardzo czemu taki dobry serial przechodzi dzisiaj prakytcznie bez echa przy tak komercyjnie robionych serialach typu Narcos, Westworld,Opowieść podręcznej i wielu innych serialach w których aktorstwo jest o wiele niższym poziomie. Osobiście dla mnie to najlepszy serial angielskiej produkcji.

 • Pepto ocenił(a) ten serial na: 8

  wojcieszakpawel dokładnie mam tak samo, dopiero co skończyłem oglądać i zastanawiam sie jak ja tyle czasu mogłem żyć w nieświadomości?? Podobnie zresztą miałem z Peaky Blinders, te seriale mają juz po pare dobrych wiosen a dowiedziałem sie o nich całkiem niedawno.
  Nie to żeby Narcos był zły, bo też jest bardzo dobry, ale o tym człowiek mógł się dowiedzieć od znajomych albo cos, a w przypadku Ripper Street niewiedzieć czemu mało kto to kojarzy.....

 • wojcieszakpawel Serial faktycznie jest niezły ale porównywanie go do Wesworld to jak porównać dżdżownicę z ośmiometrową anakondą.

 • wojcieszakpawel ocenił(a) ten serial na: 9

  viatori Widocznie każdemu podoba się co innego. Dla mnie niektóre seriale są męczące. A ten oglądało mi się bardzo fajnie i przyjemnie. Tak samo miałem z ostatnio obejrzany serialem Catch - 22. Serial mega a oceny i ilość ocen na to nie wskazywały.

 • 7kota ocenił(a) ten serial na: 9

  wojcieszakpawel Jeden z najlepszych jakie widziałam a widziałam sporo. Prawdopodobnie dlatego nie jest tak popularny ponieważ aby go docenić odpowiednio potrzeba jednak trochę wiedzy choćby historycznej. Aktorzy są rewelacyjni, nawet drugo i trzecioplanowi.