PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766485}

Riverdale

6,7 85 502
oceny
6,7 10 1 85502
5,8 6
ocen krytyków
Riverdale
powrót do forum serialu Riverdale

Bałam się, że odgrywanie ról rodziców swoich głównych postaci przez głównych aktorów nie wyjdzie., ale jestem naprawdę mile zaskoczona. Zarówno charakteryzacja jak i gra aktorska były świetne.
Wiele rzeczy się wyjaśniło. Najbardziej mnie zszokowała historia małżeństwa Blossomów.
I coś, co podobało mi się najbardziej - SOUNDTRACK! Naprawdę czuć było klimat lat 80-tych. Nie wychowywałam się w tamtych latach (żałuję), ale naprawdę uwielbiam muzykę z tamtych lat. W tym odcinku zarówno stroje jak i muzyka pomogły mi się do nich przenieść.
Chętnie zobaczę jeszcze jakiś odcinek z retrospekcjami z czasów rodziców głównych bohaterów.

ocenił(a) serial na 4
Carmellia

No właśnie problem w tym, że to nie były lata 80. Skoro było to 25 lat wcześniej, to wypada na 1993 rok - a cała charakteryzacja i muzyka odpowiadała latom 80. Totalny brak wiarygodności

ocenił(a) serial na 8
Ada_Olczyk

Też mi się tutaj w obliczeniach nie zgadzało, ale klimat i muzyka zrobiły swoje.

ocenił(a) serial na 8
Ada_Olczyk

Wydaje mi się, że czas rozgrywania akcji w Riverdale nie jest sprecyzowany.

ocenił(a) serial na 5
Ada_Olczyk

Znaczy to było chyba wcześniej lub później niż 25 lat temu. Gdyby faktycznie to wszystko działo się w latach dziewięćdziesiątych, to oznaczało by, że mieli oni dzieci w wieku około 25 lat, co jest raczej niespotykane jak na tak szeroką skalę, by każdy z jakiegoś grona znajomych urodził dziecko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones