PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766485}

Riverdale

6,7 85 327
ocen
6,7 10 1 85327
5,8 6
ocen krytyków
Riverdale
powrót do forum serialu Riverdale

Cole Sprouse

ocenił(a) serial na 8

Czy tylko według mnie on teraz wygląda jak młody DiCaprio?
W każdym razie bardzo się zmienił i to on zachęcił mnie do obejrzenia tego serialu i jak na razie nie żałuję, chociaż w pierwszym odcinku pokazali go tyle, co kot napłakał, ale mam nadzieję, że jednak odegra większą rolę i że ogólnie będzie go więcej :D

silverlight

Ja się nawet nie zorientowałem że do on !!! Ostatni raz go widziałem "Nie ma to jak statek" co prawda minęło kilka lat Ale żeby aż tak się zmienić

ocenił(a) serial na 9
HUGo26

The same

ocenił(a) serial na 9
silverlight

Mnie też on zachęcił do obejrzenia. Po trzech odcinkach jest go trochę więcej. :)

ocenił(a) serial na 7
irreply

Ja tak samo

silverlight

W jednym z wywiadów Cole powiedział, że jego wątek będzie jednym z głównych w pierwszym sezonie (wspominał głównie o jego sytuacji życiowej i relacjach z ojcem).

ocenił(a) serial na 4
silverlight

Ja sie nie zorientowałam że to on. Ale nie wiem czemu porównujesz do Di Caprio, bo podobni nie sa, co prawda ani jeden ani drugi nie są w moim typie ale napewno nie mają podobnej urody.

kamarza

Są podobni i to bardzo zobacz na zdjęcia Di Caprio z młodości, można też odczytać komentarz silverlight pod względem aktorstwa bo również świetnie gra jako aktor.
A tak poza tym to też skłoniła mnie do obejrzenia tego serialu jego osoba.

ocenił(a) serial na 4
Demyfryda

Wiesz co ja z zawodu jestem artystą jakkolwiek głupio to brzmi. W każdym razie twarz to coś co mnie bardzo interesuje, w rysunku. Co prawda tworzę bardziej komiksy i ilustracje rzadko zajmuję się rysowaniem realistycznym, bo to nuda, wole tworzyć cos nowego, ale potrafię dostrzec podobieństwa w twarzach róznych, niespokrewnionych osób. Tutaj w życiu nie przyszedłby mi do głowy Leoś. Inny kształt głowy U Cola pociągła twarz Leoś takiej nie ma, leoś ma mały nos Cole raczej mocno większy, Cole ma wydatne uzębienie co powoduje że wargi wysuwają się do przodu u Leośa ta część twarzy idzie tak jak to w podobno idealnym wyglądzie jak spojżysz z profilu czoło, broda i usta nie licząc wgłębień są prawie na tej samej lini. Ja widzę tu totlne niepodobieństwo.............

Co do aktorów/celebrytów którzy moim zdaniem faktycznie wyglądają jak spokrewnieni to są np Javier Bardem i Jeffrey Dean Morgan, George Clooney i Adam Arkin, Natalie Portman i Keira Knightley plus tu dodałabym jeszcze Katie McGrath która wygląda jak połączenie madonny z Keira Knightley i jeszcze Zooey Deschanel i Lizzy Caplan i Katty Perry, może nina Dobrev i Victoria Justice, Emma Watson przypomina trochę Helenę Bhonam Carter z młodości, Elijah Wood i Daniel Radcliffe, Jennifer Ehle i Meryl Streep , Joseph Gordon Lewitt i Heath Ledger, Chad Smith i WIll Farrel. No ale to tylko moja opinia.

Tu zero podobieństwa może jakaś podobna iskierka w oku ale napewno nie w wyglądzie Leonardo Dicaprio to moim zdaniem jest podobny z Erickiem Dane, podobny podbródek choć Dane ma mocniej zarysowaną szczękę przez co wygląda lepiej niż Leoś.

Przepraszam za taki może niepotrzebny post ale chciałam swoją opinię wyrazić.

kamarza

Dużo osób uważa że są podobni. Każdy widzi co chce ;). Ja też wyraziłam swoją opinie wcześniej i ją podtrzymuję :D

ocenił(a) serial na 7
kamarza

"raczej mocno większy nos" -> bardzo fachowe określenie...

ocenił(a) serial na 4
manowce

powiedzial co wiedzial...............

ocenił(a) serial na 7
kamarza

raz: nie wiem, co ON powiedział, bo nie jestem facetem.
dwa: taki z Ciebie ekspert-rysownik, a nie umiesz określić kształtu nosa? :D

ocenił(a) serial na 4
manowce

po pierwsze nie powiedziałam ze jestem ekspertem................po drugie wypowiedziałam tylko swoje zdanie, a ty jesteś zwyczajna osobą która się nudzi i chodzi po forach wyszukując rzeczy do których można sie przyczepić, kształt nosa umiem określić ale nie zrobie tego tylko dlatego że jakiś pajac się czepia. Co do swojego zawodu nie kłamię ty widocznie masz jakiś problem ze sobą. A jak chcesz pooglądac moje pace to zapraszam http://kamarza.deviantart.com/ oczywiście nie musą ci sie podobać, bo pewnie jestes zwolenniczka totalnego realizmu.

Poza tym ta dyskusja dotyczyła czegoś innego a takie osoby jak ty wybijaja temat nie w tym kierunku. Jak się nudzisz to idż zrób pranie albo pobiegaj.

Ja wypowiedziałam swoje zdanie i podałam argumenty a że nie napisałam tego językiem konsztownym jakim ty się posługujesz to przepraszam bardzo.


btw czekam na czepki do ortografii od dziecka mam z tym problem...............

kamarza

Rysunki genialne, nie znam się w prawdzie ale bardzo mi się podobają

kamarza

A i nie wiem gdzie tam podobieństwo do DiCaprio to już prędzej ten młody Johny Deep jak gdzieś przeczytałem ale też chyba tylko z fryzury a co do gry aktorskiej to Dicaprio w jego wieku miał już na koncie takie role, że głowa mała (Co gryzie Gilberta Grape czy Jak przetrwać w NY) więc też jak dla mnie trochę nad wyrost ale dobrze się zapowiada.

użytkownik usunięty
kamarza

Mnóstwo ludzi uważa, że jest podobny do młodego DiCaprio więc jednak coś musi być na rzeczy :)

ocenił(a) serial na 1
kamarza

Nie wybaczam

kamarza

Jak dla mnie są dosyć podobni. Tez rysuję i to co najbardziej mi się rzuca to podobne oczy, i twarz jakby u elfa (??) bardzo taka chłopięca i młodzieńcza.

silverlight

Ja nie zauważyłam podobieństwa.

ocenił(a) serial na 8
tequila_s

Fajne zdjęcie profilowe :D

silverlight

dzięki ;)

użytkownik usunięty
silverlight

Jedyne co ja zauważyłam to jedną wielką kpinę. 24-latek grający licealistę? Chyba coś tam się komuś pomyliło

ocenił(a) serial na 8

tak jest w większości filmów/seriali

ocenił(a) serial na 10

W „Pretty Little Liars” aktorki były grubo po 24 urodzinach, a grały licealistki, so.. :D

Ale Cole ma twarz bardzo młodzieńczą.

ocenił(a) serial na 9
silverlight

Nie rozumiem zachwytu dla mnie ta postać jest przezroczysta i nudna w dodatku mało atrakcyjna, on i Betty to tragiczna para...

silverlight

może ma zachęcającą urodę, ale widać, że "talent" aktorski pokroju disney channel.

silverlight

Weronica ubiera się jak podstarzała księgowa a nie nastolatka już jej matka ubiera się lepiej,

ocenił(a) serial na 6
Ulencja_Zdenek

to ten ciołek z Disneja? kompletnie gościa nie poznałam xD

kasiap_18

To że go nie rozpoznałaś , jest jak najbardziej jego plusem .

ocenił(a) serial na 6
buterfly

zgadzam się! wygląda teraz całkiem apetycznie i pasują mu czarne włosy, ale jako dziecko strasznie mnie irytował gdy dzieci sąsiadki, którymi się opiekowałam oglądały Disney Channel:P już wolałam Hannę Montanę xD a teraz irytuje mnie aktorka, która ją grała... jej obecne zachowanie i image:P

ocenił(a) serial na 6
kasiap_18

w sumie to on i jego brat bliźniak, nie rozróżniałam ich wtedy xD

ocenił(a) serial na 5
silverlight

Bardziej przypomina młodego Hugh Granta :D

silverlight

Do DiCaprio absolutnie nie jest podobny, ale bylam w szoku, że to mały Ben Geller!!! :)

ocenił(a) serial na 7
koraarok

i jak na Gellera przystało chłopak skończył studia archeologiczne

flapper_girl

O proszę :) może to jakiś bakcyl po tym jak się nasłuchał o dinozaurach w serialu :)

silverlight

w Polsce ma szansę ukazać się komiks na podstawie którego powstał serial, wystarczy tutaj zagłosować "lajkiem" na Archiego https://www.facebook.com/wydawnictwofantasmagorie

ocenił(a) serial na 7
silverlight

Mnie zachęciła moja siostra która zachwycała się tym serialem ,opowiedziała mi mniej więcej o czym on jest ..Na aktorów nie patrzyłam ale ucieszyłam się gdy po tylu latach ponownie zobaczyłam C.Sprouse na ekranie i bardzo polubiłam jego postać :)

pati1109

Chyba najlepiej zagrana postać w serialu.

silverlight

A ja bym powiedziala ze wyglada jak mlody Ben Afflek...bardzo duze podobienstwo łacznie z piegami na twarzy :) spojrzeniem i ksztaltem ust ...no jak on nic dodac nic ujac :) noo ale to moje zdanie tylko ...

silverlight

dokładnie!! właśnie z młodym dicaprio cały czas mi się kojarzył, zwłaszcza kiedy robił niektóre miny :D chociaż zakochałam się w jego serialowym tacie, megaa przystojny

silverlight

Mnie również zachęciła do oglądania postać Jughead a dokładnie Cole Sprouse i również nie żałuję. Jestem zachwycona serialem. Tam ciągle coś się dzieje. Nie ma nudy

karolina25w

Po za tym podoba mi się postać Jughead i sam aktor♡. A wiedzieliście że grał tak starym serialu komediowym "Przyjaciele". Grał syna Rosa, Ben:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones