PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766485}

Riverdale

6,7 85 241
ocen
6,7 10 1 85241
5,8 5
ocen krytyków
Riverdale
powrót do forum serialu Riverdale

Naprawdę serial jest bardzo dobry, coś świeżego, ta tajemniczość małego miasteczka robi naprawdę dobre wrażenie. Nie chciałbym by skończył się na jednym sezonie.

ocenił(a) serial na 8
dawid2385

1, 5mln przy współczynniku 0,5 to dość słaby wynik nawet jak dla CW

ocenił(a) serial na 8
Darado

1,38 mln

ocenił(a) serial na 3
Darado

W każdym razie lepszy niż miało Frequency i niektóre ostatnie nowości na CW.

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Drugi odcinek, miał już tylko 1,15 mln więc słabiej, co jeszcze bardziej dziwi, bo po pierwszym dobrym odcinku, można byłoby się spodziewać zwiększenia oglądalności. Plusem jest oczywiście to że CW daje szansę swoim serialom nawet przy takich współczynnikach, ale pytanie co będzie dalej bo jak widownia spadnie poniżej miliona to będzie źle.

ocenił(a) serial na 3
dawid2385

To prawda, jednak dla mnie i tak lepiej przykładowo niż że to The CW ażeby np: Freeform które...wiadomo no i ostatnio już kilka seriali nowych poleciało u nich po 1 sezonie. Może jeszcze się zmieni. Drugi odcinek właśnie Frequency dla przykładu miał 1.08 mln to jeszcze słabiej a mimo to jest możliwa kontynuacja właśnie ten fakt że The CW daje szansę zazwyczaj jest tutaj na plus więc jeszcze jakieś szanse są, hmmmm może po prostu ludziom nie podchodzi styl młodzieżowy itp. i to stąd no ale kto wie...na razie miejmy nadzieję, ale np: na netflixie nie ma takiej złej oglądalności też a netflix wykupił prawa do dystrybucji międzynarodowej, zawsze jeśli The CW nie chciałoby, netflix mógłby możliwie coś zdziałać.

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

To super wiadomość nawet nie wiedziałem o Netfilxie. Z Freeform wiem że nowośc Beyond chyba ma dobrą oglądalnośc. Shadowhunters oglądam, sezon pierwszy był średni, ale teraz się rozkręca, o ile zdąży, bo też ma coraz mniejszą oglądalnośc. No ale to już rozmowa na inny temat :-)

ocenił(a) serial na 3
dawid2385

Tak Beyond nie jest zły ;) a Shadowhunters w sumie oglądam tylko dla Izzy ale nie jest złe mimo tragicznej grze głównej aktorki która mało się zmieniła no ale to już inna stacja ;D

dawid2385

Nie jest tak zle i serial traci na tym, na czym zyskuja inne seriale na CW z tego gatunku. Arrow, Flash i Legends of Tomorrow ciagna sie praktycznie nawzajem crossoverami. Riverdale jest bardziej jak Supergirl- taki wolny strzelec, samotny wilk i stad wynika nie zbyt dobra ogladalnosc, gwarantuje ze jesli Riverdale zalapaloby sie na jakis crossover to ogladalnosc poszlaby w gore, a tak to serial ogladaja tylko ci ktorych interesuje fabula.

keteek

Twórcy planują następne seriale osadzone w świecie Riverdale, więc crossovery to odległa pieśń przyszłości, ale prędzej czy później do nich dojdzie. Poza tym oglądalność mierzona tylko na The CW jest głupotą, kiedy serial może oglądać na Netflix masa ludzi z całego świata. Jestem pewny, że tutaj wyniki powalają.

Aukcjoner

Riverdale jest na Netflixie? No to mnie zaskoczyles. Jesli tak to faktycznie bez sensu patrzec na wyniki ogladalnosci. Wiele seriali traci na tym, ze sa na Netflixie przez to, ze tam nie da sie zmierzyc jak wiele osob to ogladalo i wszyscy zawsze patrza na same wyniki. Chociaz nawet porownujac ogladalnosc na tle innych seriali, ktore tez sa na Netflixie zbyt kolorowo to nie wyglada. Jesli ogladalnosc nie bedzie rosnac to moze sie skonczyc na tym sezonie.

ocenił(a) serial na 5
keteek

nie boj nic bedzie 2 sezon,serial moze nie robi szalu,chyba ze na koncu kazdego odcinka ,a co do innych serialu spin off to ja nic nie slyszalem,powaznie..

Mar_28

O Riverdale przez to, ze sa na CW to raczej sie nie boje. Ogladalnosc 4 sezonu Arrow byla zla, opinie bardzo zle, a mimo to dostal kolejny sezon. Riverdale ma podobna sytuacje do Arrow jesli chodzi o ogladalnsc ale opinie lepsze wiec pewnie dostana kolejny sezon. Bardziej martwi mnie czy Agents of Shield dostana kolejny sezon, to moj ulubiony serial, a ogladalnosc wyglada slabo, z tym ze na szczesnie opinie sa bardzo pozytywne ale sa emitowani przez ABC, a do nich nie mam juz takiego zaufania jak do CW.

ocenił(a) serial na 5
keteek

ketek jak chesz byc na codzien z ogladalnoscia wej na spoiler tabel i tam masz wyniki ogladalnisci kto jest bezpieczny a kto nie..co do agentow to marnie to wyglada wtym sezonie jak narazie trudno powiedziec czy bedzie nastepny sezon mzoe sie okaze w maju

ocenił(a) serial na 8
keteek

m.in ja oglądam na Netflixie :P Sprzedają licencje innym więc jest więcej źródeł dochodu dla tego serialu :)

Niemiec66

tez racja ale byloby lepiej gdyby Netflix mogl mierzyc ogladalnosc

dawid2385

Może 4 wyjdzie więc...

dawid2385

jak obejrzysz do 3 to zrezygnujesz

dawid2385

Bo to serial typowo dla nastolatków. Zaczęłam go oglądać ale nie dałam rady, niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones