PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766485}

Riverdale

6,7 85 504
oceny
6,7 10 1 85504
5,8 6
ocen krytyków
Riverdale
powrót do forum serialu Riverdale

Co sądzicie jak na razie o serialu? Nie ma zbytnio nic wspólnego z linią komiksową ale podoba mi się, dla fanów dram (czyli też dla mnie) jak najbardziej. Postacie da się lubić, jak najbardziej pokochałem Veronicę, która według mnie jest najlepsza z serialu <3 bardzo polubiłem też Betty i bardzo podoba mi się ich przyjaźń. Jughead też wygląda na ciekawą postać i fajnie jest zobaczyć Cole Sprouse'a w takim serialu. Cheryl też wygląda na zagadkową postać, zobaczymy jak się to dalej rozwinie ale jak na razie zakochałem się w klimacie tego serialu.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Dokładnie, ja też się zakochałam. Bardzo mnie interesuje rola Cole'a w tym serialu, on się wydaje chyba nabardziej tajemniczy :D

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Gdzie można obejrzeć?

ocenił(a) serial na 3
majorGB

Na netflixie jest z napisami ale możesz znaleźć już online w internecie.

ocenił(a) serial na 8
majorGB

Niestety nie mogę tutaj wkleić linka. Wejdź na stronę Riverdale Polska na facebooku, tam masz link do odcinka z polskimi napisami :)

ocenił(a) serial na 3
silverlight

świetna strona tak nawiasem mówiąc <3 ;D

ocenił(a) serial na 7
majorGB

powinien już być na tvseriesonline . pl

Rrouge

Uważam, że odcinek był dobry, chociaż mógł być lepszy. Niesamowicie denerwuje mnie postać Archiego. Ładną buźkę ma, ale tu nie skończył z pierwszą, tu zaczyna z drugą, a z trzecią jeszcze stara się utrzymywać dobry kontakt i prosi ją, by uczyła go muzyki :) Betty i Veronica-zgadzam się, również mi się bardzo podoba ich przyjaźń, mam nadzieję, że nie zostania zachwiana przez Archiego... Mnie za to zastanawia wątek z matką Veronici. O co chodzi z tą torbą pieniędzy?
Generalnie 1 odcinek mnie zaciekawił (a wśród wszystkich seriali do których startuję-trudno o to) i czekam na następny :)

ocenił(a) serial na 3
cichypit

Zgadzam się, Nie przepadam za Archiem dosyć nudna postać co do Betty hmmm akurat tu myślę że on i tak nie był z Betty, nawet to powiedział, on raczej nie chce niczego więcej poza przyjaźnią, co mi pasuje bo lubię shipować Betty z Veronicą xD

Rrouge

Ja też shippuję Betty i Veronicę XD Tylko np. ta scena przed domem Betty. Dlaczego nie mógł jej od razu wszystkiego powiedzieć tylko owijał w bawełnę? Jeszcze to paskudne "kocham cię" które widzowie i Archie wiedzą że jest to przyjacielskie "kocham cię", ale biedna Betty o tym nie wie :(

ocenił(a) serial na 3
cichypit

Dokładnie :/

ocenił(a) serial na 4
cichypit

Jeśli twórcy pójdą tropem komiksów to Archie do końca nie będzie mógł się zdecydować kogo wybrać. Taki już urok tej postaci.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Mi się odcinek również podobał. Na razie 8/10. Muzyka idealnie dobrana.

ocenił(a) serial na 6
Calvex

Aaaaaaaa i oczywiście
#Beronica

ocenił(a) serial na 3
Calvex

OOOO to tak jak ja, shipuję Beronicę<3

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Mam nadzieję tylko że całego hajsu nie włożyli w pilot, a reszta będzie gorszej jakości. Muzyka, aktorstwo, świetnie. Nie jestem znawcą komiksów ale ogląda się to naprawdę przyjemnie. Nie zdecydowałem jeszcze w jakim teamie jestem hah. Myślę że przejdę na stronę #team_veronica albo #team_grundy. Hah!

ocenił(a) serial na 2
Rrouge

Byłam zaskoczona że odcinek jest aż tak dobry. Jestem wielką fanką tych komiksów, choć wiedziałam że serial nie będzie miał z nimi dużo wspólnego to i tak kiedy dowiedziałam się że serial wyjdzie wiedziałam że będę oglądać.
Szczerze mówiąc nigdy nie lubiłam Ronnie, ale w serialu jest (jak na razie, jestem w szoku) fajną postacią, chyba jedną z najlepszych (choć trudno mi stwierdzić, to dopiero 1 odcinek) to samo z Kevinem. Jughead pojawił się tylko kilka razy, ale go uwielbiam i mam nadzieję że zniszczą mi tej postaci.

ocenił(a) serial na 4
Aspheris

Przed chwilą obejrzałam odcinek na cda. Dobrze kojarzę, że to ty zostawiłaś tam komentarz? Z ciekawości po prostu pytam, czy potrafię być jeszcze w ostatnim czasie spostrzegawcza ;)

Aspheris

Gdzie czytasz, w sensie - skąd bierzesz, komiksy z tej serii?

Rrouge

mam pytanie, serial w końcu jest od CW czy od Netfilxa?

ocenił(a) serial na 3
Rosemarie1864

Serial jest od CW, oni odpowiadają za niego ale Netflix ma prawa do udostępniania go u siebie co oczywiście jest za zgodą, tak jak w przypadku innych seriali które Netflix pokazuje ale ich nie tworzy. Tutaj jest tak samo, Netflix udostępnia go na swojej platformie ale za produkcje odpowiedzialne jest The CW.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

też jak na razie lubię najbardziej Veronicę. wątek morderstwa intrygujący, więc na pewno będę oglądać ;)

kto też myśli, że Archie jest zaginionym bratem rudych bliźniaków? :D

ocenił(a) serial na 4
sachi00

Jest rudzielcem nie bez powodu ;v

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Bardzo ciekawy serial, brakowało mi czegoś takiego. Póki co, wszystkie postacie wyglądają ciekawie, w szczególności Jughead (dobrze widzieć Cole'a w czymś nowym, mimo że było go niewiele ale pewnie się to zmieni) i Archie (naprawdę charyzmatyczny). Intrygi i relacje w szkole średniej to jest to co lubię, czekam na kolejne odcinki

ocenił(a) serial na 3
Rayman_Heet

Tak, patrząc po zdjęciach promocyjnych do 2 odcinka to Jugheada będzie sporo ;) no i w przyszłych pewnie tez, jakby nie patrzeć obok Betty, Veroniki i Archiego jest również jedną z najważniejszych postaci.

Rrouge

Pamiętam przygody Archiego z Cartoon Network (swoją droga ciekawe czy pojawi się Hod Dog ?). Raczej nie oczekujcie drugiego Twin Peaks, pewnie będzie raczej druga Plotkara, gdzie dopiero po 6 sezonach okaże się "Kto zabił ?"
Mnie tam odcinek się podobał choć bez szału, bardzo fajnie dobrani bohaterowie (w tym roku rudy w modzie), ciekawa historia, no może za dużo schematów ale co tam. Pojawiła się nawet Josie i Kociaki (hej dlaczego wszystkie są czarne ?).
Ja czekam na przebój "Sugar, Sugar" i na pewno będę dalej oglądał.
Moja ocena 4/6

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Ja osobiście jestem trochę rozczarowana. Cały odcinek czekałam aż coś mnie urzeknie żebym nie mogła doczekać się kolejnego odcinka, ale nic takiego się nie wydarzyło. Miało być następstwo TVD i Plotkary ( seriali które naprawde mi się podobały) i może stąd moje większe oczekiwania. Może się rozkręci, albo po prostu jestem już za stara na te seriale o nastolatkach:(

ocenił(a) serial na 3
burakulka

Taaaa...to raczej taki młodzieżowy kryminał i teen drama i aż tak dużo chyba nie będzie miał z TVD xD chociaż w sumie ja nie znoszę TVD, ja tam nadal kocham takie seriale ;D no i ma wiele aluzji do Twin Peak.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Nie oglądałem komiksu, ale póki co po 1 odcinku serial na pewno mnie zaciekawił jestem zachęcony do dalszego oglądania

ocenił(a) serial na 2
Rrouge

Polubiłam większość postaci, ale jakoś nie potrafię się przekonać do Betty. Jest dla mnie taka zbyt spokojna i trochę mnie denerwowało, że prawie nikomu nie umie się postawić. Archie jest mi na razie obojętny, bo w sumie nic ciekawego nie zrobił, a Veronica... Pokochałam ją od początku, ale trochę mnie jednak wkurzyło, że pocałowała się z Archie'm wiedząc, że podoba się Betty. Jeśli chodzi o klimat filmu, to muszę przyznać, że jest genialny i sprawia, że naprawdę można się wczuć w wydarzenia. Serial ma ciekawych aktorów, fajne postacie i ciekawe wątki. Nie dziwne, że już po pierwszym odcinku zdobył taką popularność.

MeGusta_AM

Tez nie lubię Betty i po drugim odcinku mam takie wrażenie, że to ona jest zabójcą.

Rrouge

Tak, klimat serialu czarujący. Jeszcze ta muzyka mnie zachwyciła. Veronica jest świetna, już ją uwielbiam. Bettty również polubiłam. Archie to bardzo przystojny chłopak, ale na tle dziewczyn wypada blado po 1 odcinku. Jak na razie jestem pozytywnie nastawiona i mam nadzieję że serial rozwinie się w dobrym kierunku. Podoba mi się też wątek Archiego z Geraldine. Zaintrygował mnie. Postać Jugheada także fascynująca. Sama tajemnica zabójstwa Jasona ciekawa. Na pewno obejrzę i 2 epizod, no i oby udało mi się dotrwać do końca sezonu (z tymi serialami od CW różnie bywa...).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones