PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766485}

Riverdale

6,7 85 489
ocen
6,7 10 1 85489
5,8 6
ocen krytyków
Riverdale
powrót do forum serialu Riverdale

Black Hood naprawdę powrócił i zabił? Ja bym podejrzewała Moosa, bo to ktoś bliski jest zwykle sprawcą. Wyglądało na to, że był zdenerwowany kiedy zderzył się z Jugheadem.

ocenił(a) serial na 8
benzacne

Jak dla mnie jeden odcinek z niewielu, gdzie po zakończeniu nie mogę się doczekać następnego :) Tak, był zdenerwowany, ale czy to on? Trudnon stwierdzić.. Jak narazie nie mam konkretnego typu.

angel94_filmweb

Wygląda na to, że Midge zdradzała go z Fangsem.

ocenił(a) serial na 5
benzacne

Odcinek ssał, był o niczym a wstawki ze śpiewaniem przywodziły na myśl disnejowskie gówno (którym pomału ten serial się staje) w zasadzie jedynym pozytywnym elementem odcinka był finał. Mam takie wrażenie ze twórcy nie wiedzą na czym się skupić. Wątki skaczą od BH, potem gangsterzy (swoją drogą idiotyczny wątek), potem Bloosomowie i znowu pomysły się skończyły to jeb BH z dupy a co tam XD

W sumie ciągnę to z przyzwyczajenia do końca sezonu 2 i zrywam z tym serialem. Po bardzo dobrym pierwszym sezonie, drugi był dobry przez kilka pierwszych odcinków lecz im dalej w las tym większa tandeta, głupie rozwiązania nie potrzebne i urwane wątki. Pomijając już całkiem spłycenie postaci, zrobienie z serialu poprawnej politycznie papki i.... a szkoda gadać :P

Co do BH, sądząc po tym jak bez sensu jest scenariusz to może być każdy. Zależy kto stanie się niepotrzebny do dalszego "rozwoju" "fabuły". Ewentualnie znowu utną wątek bez sensu jak ostatnio z woźnym XD Zabójca bez motywacji którego sprawa wyjaśniła się nagle bo nie było pomysłu na rozwinięcie :P

ocenił(a) serial na 2
WTTW_FILM

'poprawnej politycznie papki' wut

Daroo_3

Pewnie dlatego, że zginęła biała dziewczyna zamiast czarnej. :) Midge była bardzo fajna, ale każdy bohater, który nie jest z głównej czwórki jest niestety traktowany po macoszemu.



ocenił(a) serial na 5
ink1313

Nie no nie przesadzajmy z tym bo ten przykład to skrajność, odpisałem niżej, nie chcę sie powtarzać i spamować tym samym :P

ocenił(a) serial na 5
Daroo_3

Dlatego że ze wszystkich robią gejów/lesbijki a nawet y mi to nie przeszkadzało gdyby te wątki były ciekawe, a tutaj dostajemy stereotypowy obraz geja co się rucha po lesie z randomowymi facetami. Nieźle :P

ocenił(a) serial na 2
WTTW_FILM

Jak ze wszystkich? Mamy jednego geja, jedną bi i jedną Cheryl :P
I wcale nie jest to stereotyp. To już jest rzeczywistość. I nie tylko wśród homo, ale ogólnie. Randomowy sex w dzisiejszych czasach to już nic szczególnego, a na pewno nie tabu czy szokującego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones