PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766485}

Riverdale

6,7 85 502
oceny
6,7 10 1 85502
5,8 6
ocen krytyków
Riverdale
powrót do forum serialu Riverdale

Riverdale

ocenił(a) serial na 9

Wiele osób twierdzi, że Riverdale to typowy serial o teen drama, jednak w tym miejscu nie mogę się zgodzić. Być może są tam rzeczy, które występują w każdym innym filmie/serialu o amerykańskich nastolatkach, lecz na pewno nie można go zaliczyć do rubryki "typowe" i "to już było". Przynajmniej nie całkowicie.
Wszystko się ze sobą plącze i jest kreatywnie obmyślane. Łatwiej jest oceniać to co robią inni, jednak trudniej jest samemu wymyślić coś równie kreatywnego.
Przez cały czas pojawiają się nowe tajemnice, ukryte pomiędzy odcinkami oraz szokujące obroty sprawy. Najlepsze są teorie fanów, które tylko urozmaicają ten serial. Czy Jason i Cheryl byli dla siebie tylko rodzeństwem, czy kimś więcej? Co jeśli to Archie miał być zamordowany? W końcu byli w tym samym miejscu i czasie...
To wszystko tylko napędza akcje. Trzeba też pochwalić wykonanie, ponieważ można znaleźć tam piękne ujęcia, świetną grę aktorską oraz jasne kolory.
Jednym słowem świetna robota. Być może warto dać szansę tej historii?

ocenił(a) serial na 5
Paper_Girlx

Wydaje mi się że przypinka " typowe " dla tego serialu została mu dana ze względu na tło całej historii. Przyznam że sama fabuła jest wciągająca, ale cała reszta to na prawdę ... nic ciekawego. Zaczynając od tego, że ludzie w 2 klasie liceum nie wyglądaj jak 25-letni modele i kończąc po nieudolnej próbie wplecenia jakiejś płytkiej treści merytorycznej.ten serial to nic nowego. A jeśli chodzi o grę aktorską to moim zdaniem akurat się nie popisali. Rola Cheryl jest tutaj oceniana aż na 9 ! Za co ?! Madelaine Petsch jest tu do bólu sztuczna, a jej gra aktorska przypomina mi serialowe role typowych blondynek na disney chanel 10 lat temu. I może ktoś powie że przecież taki był zamiar ! Jeśli taki był to na pewno nikt nie chciał z tego robić poważniejszego serialu ... tylko właśnie teen drama .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones