PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766485}

Riverdale

6,7 85 511
ocen
6,7 10 1 85511
5,8 6
ocen krytyków
Riverdale
powrót do forum serialu Riverdale

S02E14 - czyli jak...

ocenił(a) serial na 5

S02E14, czyli jak dobić serial który i tak już upadał. Zepsucie wątków, przegadany, brak akcji no i jak tak dalej pójdzie to każdy bohater będzie homo xd

ocenił(a) serial na 7
WTTW_FILM

Też mnie zaskoczyli tym wątkiem. Ale odcinek nie był taki zły.

ziaba933

Zdecydowanie cieszę się na więcej Cheryl, bo ten czworokąt (Archie, Betty, Jug, Ver) stał się już denny.

ocenił(a) serial na 2
WTTW_FILM

Przecież już wcześniej mieliśmy ku temu pare przesłanek więc nie rozumiem skąd to zdziwienie?

ocenił(a) serial na 5
Daroo_3

Na przykład? nawet nie chodzi o zdziwko, to się robi chore, na obszarze małego miasta w grupie kilkunastu osób tyle homo (4? 5?). Nie to że bym coś maił ale to nie zabiegi fabularne tylko sranie nam poprawnością polityczną do mordy.

ocenił(a) serial na 2
WTTW_FILM

Cheryl od 1 epizodu była dziwna, inna, wyobcowana, bardzo sfrustrowana (było powiedziane, że podobnie się zachowywała przed śmiercią brata). Jest to częste zachowanie u osób homoseksualnych które tłumią swoją orientację. Nigdy nie było powiedziane żeby z kimś kręciła, nigdy nie okazywała zainteresowania facetami. Obstawiałem, że albo była w związku ze swoim bratem, albo jest lesbijką. Potem był odcinek gdzie miała dziwną obsesje na punkcie Josie i wtedy już byłem pewien że jest les. Ew bi.

Daroo_3

w związku ze swoim bratem też zapewne była

ocenił(a) serial na 9
MajaNeo

no nie powiedziałabym, chyba, że tylko czysto duchowym. jej brat wyraźnie kochał siostrę Betty (poprzez wszystkie wspomnienia jego czynów bo wiadomo nakręconych scen jako takich nie mieliśmy), a jak kochał to nie zdradzał i nie czuł pociągu seksualnego do siostry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones