PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314402}

Robotboy

5,3 1 869
ocen
5,3 10 1 1869
Robotboy
powrót do forum serialu Robotboy

Było fajnie, kiedy były premierowe odcinki, ale teraz stało się to już monotonią. Non stop, co przełączę na cartoona to musi lecieć Robotboy, może stacja powinna zmienić nazwę na Robot-Nestwork-Boy? No bez przesady, jakby nie mieli nic innego. Ich ramówka stała się monotonną papką.
Dla samej animacji, dam 5/10, sam pomysł tylko 3/10 - bo właściwie każdy odcinek opowiada o tym samym.

Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
akira894

powiem jedno: ZGADZAM SIę Z TOBą!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 4
akira894

Ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

akira894

No mi też się nie podoba. Kiedyś to robili bajki- Dwa głupie psy, Johnny Bravo, Cow and Chicken. A teraz same jakieś gówna.

Zdravko_Zdrajcev

Wg. mnie powinni dawać tylko pierwszą serię.

Zdravko_Zdrajcev

Cow and Chicken - wspaniała bajka. Taka mądra -,-

ocenił(a) serial na 5
kenexgro

Animacja, dubbing i humor. Ale rozumiem, dzisiaj lepiej jest oglądać kucyki z MLP. To dopiero mądre...

Bartonson12

Nie lubię MLP więc pudło. Nie jestem w stanie powiedzieć, na ile są mądre. Mogę jednak z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że Cow and Chicken, Ed Edd i Eddy, Bliżniaki Cramp to NIE są mądre kreskówki (co nie znaczy, że słabe). Nie wiem, co ludzi tak wzięło na sentymenty. Kiedyś tak powszechnie narzekano na tamte kreskówki, że ogłupiają dzieci i wyrośnie pokolenie psychopatów, a teraz nagle są objawieniem doskonałości i chociaż łagodna próba wykazania ich wad świadczy o nieskończonej głupocie :)

P.S. Żeby nie było. Od dość dawna nie oglądam regularnie kreskówek, ale z tego co widziałem, większość nowych produkcji rzeczywiście jest słaba. Tylko nie daję się nabrać na tanie sentymenty.

ocenił(a) serial na 5
kenexgro

Z tym MLP to raczej chodziło mi o ogólne zainteresowanie tym...kiczem. C&C czy Edowie to kreskówki które cieszyły po prostu humorem. A to że kreskówki ogłupiają dzieci to stereotyp który żył będzie wiecznie. Nie muszę przypominać że w TVNie ,,Dragon Ball'' został nazwany zwykłą pedofilią.

Bartonson12

No to widzę, że się zgadzamy :)

No może oprócz MLP. Moja siostra jest fanką "Friendship is Magic" i twierdzi, że to bardzo mądra kreskówka. Z nowych kreskówek jeszcze fajna ponoć jest "Pora na przygodę!", ale nie widziałem żadnego odcinka. ;)

Pozdrawiam ^^

ocenił(a) serial na 5
kenexgro

Widziałem kilka odcinków PnP, i jej popularność polega między innymi na pewnej teorii spiskowej według której PnP przedstawia świat po wybuchu wojny atomowej. W sumie to ma sens bo bodajże sami twórcy to kiedyś potwierdzali. Ja z animacji od siebie bym polecił The Last Airbender i Legend of Korra :)

Bartonson12

Dzięki. Sprawdzę ;)

użytkownik usunięty
Bartonson12

Jedno i drugie było genialne, kurczę...

ocenił(a) serial na 4
akira894

CN zeszło na psy i bardzo wiele osób to dostrzega. A to dlatego, że dzisiejsze kreskówki (z małymi wyjątkami) są nudne, głupie lub w coraz większej mierze nieprzyzwoite - nie mówię akurat o Robotboy'u, bo ta nie jest jeszcze taka zła. Mogli by puszczać nowe, ale po co od razu wywalać te stare? Jak tak dalej pójdzie, to ten kanał zbankrutuje, bo po ostatnich opiniach użytkowników, telewizje mogą mieć duże opory co do dalszej współpracy z tą stacją...

Konrad1320

Kiedyś to Ed Edd i Eddy ;) Bliżniaki Cramp i wiele innych !
a teraz jakieś Terranowy, władcy kairu czy coś takiego same dno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones