Fabuła rewelacyjna, realistyczna, aktorzy może nie należą do najwybitniejszych, lecz zagrali co najmniej dobrze (najbardziej przypadła mi do gustu gra Marty Klubowicz i Mariana Dziędziela). Dialogi niestety co najwyżej średnie, zdecydowanie brakuje w nich tradycyjnej ślunskij godki, a przecież Kanderowie są...
Wydaje mi się, że Władka (syna Krysi) gra Daniel Kozakiewicz ten co grał Darka Tarkowskiego w filmie Siedem życzeń tym o kocie rademenesie. Zajrzałam do Pana Daniela ale tam nie ma tego filmu a w Rodzinie Kanderów jest tak duża obsada - samych tych co w jednym odcinku z 200 ale gdyby był to wydaje mi się, że był by w...
więcej