Rodzina plus
powrót do forum 3 sezonu

Zmiana aktorki to jakaś porażka... Postać nawet nie jest podobna, trzeba było zmienić scenariusz jeśli pierwotna aktorka nie mogła zagrać w serialu

ocenił(a) serial na 7
asiek1990

Też przeżyłam zmianę aktorki :-(

ocenił(a) serial na 8
asiek1990

Dramat... W 4 sezonie Katja zachowuje się jak jakaś królowa lodu, bez żadnych uczuć. Petra Mede dała tej postaci życie, a ta Pani morduje ją w każdym odcinku.

ocenił(a) serial na 8
asiek1990

Zmiana aktorki zabiła ten serial, nie powinno się robić takich rzeczy, to nie jest meksykańska telenowela.... Straszne rozczarowanie.

asiek1990

Wiadomo dlaczego Petra już nie gra? Nie mogę się nigdzie doszukać informacji. Zobaczyłam właśnie scenę z Katją i się załamałam, dla tej postaci głównie interesował mnie serial... :(

miravell

Nie znalazłam żadnej informacji :( a z każdym odcinkiem jest niestety coraz gorzej

miravell

Nie mogła grać dalej w serialu z powodu komplikacji pocovidowych. Twórcy zdecydowali się na zmianę aktorki bo inaczej serial zostałby anulowany.

ocenił(a) serial na 8
Krzysztof_Najdek

Mam nadzieję, że wróci do serialu. Jest świetna!

ocenił(a) serial na 6
asiek1990

Zgadza się. Psuje to odbiór filmu. Czyż nie mogli Jej uśmiercić, wysłać za granicę, czy na odwyk?

ocenił(a) serial na 8
asiek1990

Dramat… „Nowa” Katja jest okropna, zero ciepła i wrażliwości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones