PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132771}
6,2 18 337
ocen
6,2 10 1 18337
6,7 3
oceny krytyków
Rodzina zastępcza plus
powrót do forum serialu Rodzina zastępcza plus

Gdy Jędrula mógł stracić pracę to groziła, że od niego odejdzie. Ciągle pieprzyła o tej kasie, jakby to było najważniejsze
w życiu. Zresztą w jednym odcinku jak ten Rusek Borys przyjechał do Kwiatkowskich to ona go zdradziła z nim
mentalnie. Gdy Posterunkowy dostał w spadku dom w Wenecji to też go inaczej traktowała. Dz*wka sprzedajna dla
pieniędzy.

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

no masz rację , każdy fan serialu wie że alutka traktowała jędrule jak bankomat, ale jest coś czego nie każda kobieta zrobiłaby dla pieniędzy- dała mu dziecko

ocenił(a) serial na 6
Krytykancki

Bardziej mnie zastanawia, dlaczego to Jędrula kochał Alutkę ?? Zawsze mnie zastanawiało dlaczego Jędrula, który był ogarnięty i twardo stąpał po ziemi, nie pogonił Alutki. A powodów ku temu było mnóstwo. Zawsze mi to nie pasowało, że on był w stanie nie tylko z nią wytrzymać, ale jeszcze podkreślać że mimo wszytko ją kocha. Nie widzę ani jednego powodu dla którego mógłby ją kochać, za to widzę dziesiątki powodów które by wskazywały że powinien ją pogonić. Swoją drogą szkoda że nigdy nie próbował się jej pozbyć, bo może serial nabrałby nowych wątków.

ocenił(a) serial na 10
mariokrk

no zgadzam się z tobą poza jednym - z alutką w serialu tych wątków jest bardzo dużo. przeważnie jest ona irytująca, ale dodaje kolorytu serialowi. a gdybym był jędrulą to na pewno bym ją pogonił

ocenił(a) serial na 8
mariokrk

W ktoryms odcinku RZP Jedrula rozmawial z Jackiem o rozwodzie. Tak wiec myslal o tym ale nie pamietam jak to sie skonczylo.
A Alutka chciala rozwodu z Jedrula jak podejrzewala go ze on kombinuje cos z Jadzia - gosposia.

ocenił(a) serial na 10
mariokrk

W odcinku, w którym Jędrula miał dylemat, czy przymilać się do nowego prezesa, którego nie znosi Alutka powiedziała, że wychodziła za człowieka dumnego, a Jędrula dodał "i ubogiego", a więc jak się okazuje Alutka nie wyszła za niego dla kasy. Z drugiej strony był odcinek, w którym Jędrula chciał sprawdzić, czy Alutka jest z nim tylko dla pieniędzy, <ZA CHWILĘ BĘDZIE SPOLILER> więc sfingował swoje porwanie dla okupu tak, że aby go niby wykupić, Alutka musiała oddać swoją biżuterię. I jak to się skończyło? Sprzedała samochód Jędruli, za nic nie chciała oddać diamentów. A więc to problematyczna postać, ale na pewno postać Jędruli dużo zyskuje na postaci Alutki, ponieważ poza posterunkowym nikt tak nie denerwuje Jędrka, jak jego żona, a ataki neurastenii u Jędruli to jedne z najzabawniejszych punktów serialu, swoją drogą zawsze powtarzam, że Dedek jest fantastyczny.

ocenił(a) serial na 10
raVadrian

no krytykanckiego i tak nie przekonasz, on wszystko wie najlepiej

Krytykancki

Zdradziła mentalnie,bo podobał jej się jakiś młody gość?Hehe Twoja mentalność pasuje do Klanu i Pierwszej Miłości więc zostań raczej przy tych serialach.

ocenił(a) serial na 4
miarara

Zdradzała bo, Jędrula był jej sługą, bankomatem i bodyguardem (skutecznie wyganiał posterunkowego z domu) w jednym a Borys był miłością jej życia, muzą i natchnieniem poetyckim, może mówię to na wyrost, ale to widać- widać jak na niego patrzałą się ;p

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

ja też się na ciebie spojrzę i co może przez to uznasz że jestem pedałem? (po nicku podejrzewam że jesteś facetem)

Krytykancki

Wszystkich coś tutaj zastanawiało, a mnie zastanawia (czytając Wasze wypociny) czy pisząc użyłeś/łaś mózgu by wpaść na to, że jest to TYLKO GRA AKTORSKA, zgodnie z napisanym scenariuszem???? Dobre rady zawsze w cenie: jeśli "umrze" w jakimś oglądanym przez Was serialu Wasz ulubiony aktor to weźcie dzień wolnego w pracy i idźcie na pogrzeb, potem stypa, wirtualne znicze, rocznice itp. DEBILE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones