PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648102}

Rodzinka jak inne

The New Normal
7,1 1 487
ocen
7,1 10 1 1487
Rodzinka jak inne
powrót do forum serialu Rodzinka jak inne

Pilotażowy odcinek okazał się być świetną niespodzianką. Koncepcja serialu i jego
wykonanie, aktorzy, scenografia i przede wszystkim scenariusz składają się na obłędny
całokształt. Czekam na kolejne odcinki!

ocenił(a) serial na 7
gaethweision

ja też :D jeszcze tylko parę dni <3

Aggis

Ryan Murphy to przezabawny wizjoner:)

ocenił(a) serial na 7
IHeartDropDead

potwierdzam :>

użytkownik usunięty
gaethweision

Jestem zachwycony pilotem ;D babcia jest najlepsza hahaha xD

Drugi odcinek potwierdza pewną wyjątkowość serialu. Oby tak dalej.

użytkownik usunięty
gaethweision

Jestem po drugim odcinku i śmiałem się do rozpuku jak przy pierwszym hahahaha xD kocham ten serial i babcie xD

ocenił(a) serial na 8

Babcia wymiata totalnie.

ocenił(a) serial na 4
gaethweision

Czasami widzę podobieństwa z modern family, ale mimo to The New Normal wydaje sie byc calkiem fajny :)

AussieM

"Moder Family" to inna liga, jak dla mnie ciężko w ogóle dorównać tamtemu serialowi, ale "The New Normal" jest pozytywnym przekazem, oby tak było w dalszym ciągu.

ocenił(a) serial na 4
karcianh

Zgadzam sie. Modern family jest moim zdaniem jednym z lepszych sitcomow w historii. Wierze ze The New Normal moze byc podobnie :)

ocenił(a) serial na 7
gaethweision

Właśnie skończyłam 3 odcinek i jestem zachwycona. Nie spodziewałam się czegoś tak dobrego. Zabawny serial, z którego można wynieść pewną naukę to to, czego potrzeba temu światu. Nie chcę przesłodzić, ale naprawdę złego słowa nie powiem. Zobaczymy, jak wszystko się rozwinie.

ocenił(a) serial na 10
loveriseagainst

3 odcinek powala na kolana! aktorzy swietnie dobrani a Ellen teksty sa genialne.

loveriseagainst

Również jestem na bieżąco (Boże/jednorożcu dziękuję za internet). No i również czekam na rozwinięcie sytuacji.

ocenił(a) serial na 10
gaethweision

z odcinka na odcinek coraz lepszy. jestem już od nich uzależniony. uwielbiam uwielbiam i czekam na więcej. bardzo pozytywny. z niecierpliwością czekałem na ten serial i nie zawiodłem. jest nawet lepiej niż sądziłem, że będzie

raven46

Zgadzam się i u mnie jest podobnie.

ocenił(a) serial na 7
gaethweision

Na razie wstrzymam się z oceną, ale gdybym miała wystawić notę już teraz, to rzuciłabym 10. A co ;)

ocenił(a) serial na 8
gaethweision

Zgadzamy się z pewnością. Ciekawe co Ryan Murphy ma z tym Ohio - jeśli się nie mylę poza "The New Normal" rozgrywane było tam "Glee" (Lima) ;D Czy jest tam większe skupisko ludności homoseksualnej w USA ?

MF13

Nie, tam jest raczej największe skupisko osób niechętnych do osób homoseksualnych.

ocenił(a) serial na 8
karcianh

Czyli taka klasyczna wrzutka...

ocenił(a) serial na 10
gaethweision

niedługo w roli seksownego eks bryana zobaczymy matta bromera

raven46

to są dobre wieści

ocenił(a) serial na 10
gaethweision

totalnie odleciałem, kiedy zobaczyłem w odc XY-Factor reakcję davida na wieść, że będzie miał syna. to było absolutnie fantastyczne.

ocenił(a) serial na 10
gaethweision

wiadomo, że serial luźno bazuje na prywatnym życiu ryana murphy'ego - twórcy new normal, który 26 grudnia ogłosił wraz ze swoim partnerem davidem millerem, że przyszedł na świat ich syn

ocenił(a) serial na 10
raven46

na twiterze ryan zamieścił fotkę swojego synka Logana

ocenił(a) serial na 8
gaethweision

Cudowny! Serial działa jak serum, nie spodziewałam się takiej jakości i dawki humoru. Od niechcenia włączyłam pierwszy odcinek i od wczoraj zaliczyłam wszystkie, które do tej pory się ukazały :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones