Szkoda, że taki przesłodzony. Nie znoszę tego rodzaju par. I po co w tym serialu jeszcze rzygający, beczący dzieciak? Cały czas miałam nadzieję, że się rozmyślą... Shania by wystarczyła. Z charakterów David i Bryan mogą być, ale czemu ich związek jest taki mdły? Mogło być naprawdę ciekawie, a wieje nudą. Ale...