Skusiłem się obejrzeć dzisiaj odc. 34. Pierwszy i ostatni raz. Dotrwałem do końca tylko dlatego , że chciałem dowiedzieć się jak akcja się rozwinie i zakończy. Oprócz spranego mózgu od oscarowych ról tych gigantów i talentów aktorskich, mam pierwszy raz w życiu poczucie nieodwracalnie straconego czasu.
Nie wiem do...
Co to jest? Żaden ze mnie krytyk. Jedyny "oglądalny" z rana program jaki mogłem wybrać. Nie wiedziałem wtedy co czynie... Bardzo chciałbym poznać scenarzystę tego wybitnego dziela. Od tego czasu nigdy nie spojrze normalnie na foodtruck. Jak można wymyśleć coś takiego, rozumiem naoglądać się filmów nawet amerykańskich...
więcej