PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487410}

Ross Kemp i gangi

Ross Kemp on Gangs
7,6 347
ocen
7,6 10 1 347
Ross Kemp i gangi
powrót do forum serialu Ross Kemp i gangi

ŚWIETNY DOKUMENT Polecam !!!! Wczoraj był odcinek w którym pokazywali polskie gangi i pseudokibiców.

Rafaelooo92

widzieliście go? Podobał wam sie?
mi tak średnio, a w ogóle to nie ogarniam czy jak polacy do prowadzącego mówili po polsku to on to rozumiał? Bo przytakiwał a przecież odpowiadał po angielsku...

5476

naprawdę w Polsce kibolstwo się szerzy,będzie trudno temu zapobiec,a materiał o Polsce całkiem ciekawie przedstawiony

5476

Najpierw tłumacz mówił tym tłukom jakie będzie pytanie, później prowadzący już przed kamerą zadawał im to pytanie po angielsku a oni mu odpowiadali po polsku. Proste.

5476

5476, tak jak napisał kozior jest w większości dokumentów o krajach nieanglojęzycznych, chodzi o łatwy przekaz w tv

Fool_For_A_Lifetime

ale wtedy to przestaje być wiarygodne gdyż oni nie improwizują, bo znali wcześniej pytania

ocenił(a) serial na 5
Rafaelooo92

Tak na prawdę to jest najlepszy odcinek z tych co widziałem i jeden z niewielu na prawdę dobrych. Ogólnie nie podoba mi się formuła serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones