serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Rozpalić Cleveland

Hot in Cleveland
2010 - 2015
22 min.
7,3 3 484
oceny
7,3 10 1 3484
Trzy przyjaciółki lecą do Paryża, jednak samolot ląduje awaryjnie w Cleveland. Widząc, że nie obowiązują tu tak rygorystyczne normy życia jak na kalifornijskiej ziemi, kobiety postanawiają zostać dłużej i wynajmują dom u starszej kobiety, Elki Ostrovsky. więcej mniej
Rozpalić Cleveland zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy, inną nagrodę oraz 10 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Serial opowiada losy trzech kobiet, Melanie (Valerie Bertinelli), Joy (Jane Leeves) i Victorii (Wendie Malick). To weteranki branży rozrywkowej z Los Angeles, których życia zmieniają się, gdy samolot, którym lecą na wakacje do Paryża musi przymusowo lądować w Cleveland, w stanie Ohio. Tam natrafiają na życzliwe przyjęcie ze stronySerial opowiada losy trzech kobiet, Melanie (Valerie Bertinelli), Joy (Jane Leeves) i Victorii (Wendie Malick). To weteranki branży rozrywkowej z Los Angeles, których życia zmieniają się, gdy samolot, którym lecą na wakacje do Paryża musi przymusowo lądować w Cleveland, w stanie Ohio. Tam natrafiają na życzliwe przyjęcie ze strony miejscowej społeczności, która okazuje się być mniej płytka, oraz nie mieć takiej obsesji na punkcie młodego wyglądu i odchudzania, jak w Los Angeles. Melanie postanawia wynająć dom, w którym mieszka pyskata dozorczyni o polskich korzeniach Elka (Betty White).

studio
Hazy Mills Productions / SamJen Productions
tytuł oryg.
Hot in Cleveland
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w CBS's Studio City (Los Angeles, Kalifornia, USA).
Serial jest nagrywany przy udziale publiczności.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych