Żauważyłem, że sporo ludzi tak jak i mnie śmieszą role Victorii Chase, dlatego wypiszmy je
wszystkie. Ja zacząłem je zauważać niedawno, więc jest ich póki co niewiele.
-rola seksownej prawniczki w serialu "seksowne prawniczki"
-żona hydraulika w filmie "żona hydraulika"
-łowczyni burz w filmie "łowczyni burz"
-rola...
Wiem, że zwykłych ludzi najbardziej bawi 90-letnia babcia mówiąca świństwa, ale tych, którzy trochę znają się na aktorstwie zachwyci Wendie Malick jako Victoria Chase. Od czasu niepowtarzalnej Megan Mullally jako Karen Walker w "Willu i Grace", nie było tak cudownie napisanej kobiecej postaci w serialu komediowym. To...
więcejTylu bohaterów o polskim nazwisku jeszcze chyba w żadnym amerykańskim serialu nie widziałam. A na dodatek są przedstawieni bardzo pozytywnie, co też się rzadko zdarza. Ciekawi mnie powód tego fenomenu (bo chyba tak mogę to nazwać;))?
Ani reżyser ani scenarzyści nie mają polskich nazwisk, więc tym bardziej mnie to...
Zaczęłam ten serial oglądac przez przypadek w Tv zaczął leciec pierwszy sezon na którymś kanale,
potem weszlam na s c s. pl i poważnie pierwszy sezon to taki bałagan w wątkach ? Ze pilot zaczyna
się od tornada i dopiero w 3 odc. jest do niego odniesienie i na początku 2 sezonu ? i chyba 2 odc 2
sezonu jest...
Później nieco traci na rozpędzie, a żarty idzie przewidzieć na kilka dialogów do przodu. Ale może
to moja wina, bo całość obejrzałam w krótkim czasie, lecąc hurtowo po kilkanaście odcinków
dzienne. Jednak warto oglądać, bardzo fajny, niezobowiązujący serial, panie świetnie się
trzymają jak na swoje lata (cicho,...
Zobaczyłam przypadkiem a później zakochałam się!
Nie pomyślałabym że takie coś może mi się spodobać.
Poprawia humor. Dialogi są świetne. Postacie zabawne..
Wszystkie 3 uwielbiam tylko Melanie jakaś taka nudna i nieciekawa..
A Joy to już po prostu cudo <3
Jestem przy 1 sezonie i mam nadzieję, że serial do końca...
bardzo przyjemny i momentami PRZEzabawny serial! dialogi sa bardzo inteligentne , kazda
scena jest nasycona nimi i jakze dobra gra aktorska! uwielbiam 'chorobe' Victorii Chase ,
czy Elke , ktora trafila do wiezienia - 'you better sit down bitch!' :P czy jakos tak. Szkoda, ze
serial jest bardzo maly popularny w...