PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801844}

Ruchome piaski

Störst av Allt
7,0 28 715
ocen
7,0 10 1 28715
Ruchome piaski
powrót do forum serialu Ruchome piaski

Nuda

ocenił(a) serial na 5

Nie rozumiem tych zachwycen...

ocenił(a) serial na 3
ewelinka10144

Chyba "zachwytów" nie "zachwyceń". Ale ja też nie rozumiem. Przeciętny do bólu. Miejscami nudny. Bohaterka samarytaninka przytuliłaby pewnie każdego patola.

ocenił(a) serial na 6
mycart

Chyba samarytanka nie samarytaninka XD a tak innych lubisz poprawiać

marcin_lendzion

Haha :D Brawo Ty ;)

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 6
marcin_lendzion

to ci się udało :D ale serial faktycznie przeciętny, po dobrych dwóch odcinkach poznej jest już tylko nuda

marcin_lendzion

dobra riposta, zwłaszcza że "zachwyceń" wcale nie jest tu błędem, a "samarytaninka" jak najbardziej. Co do serialu - podzielam zdanie mycart: obejrzałam z połowę pierwszego odcinka (do jachtu i wodnych igraszek) i mam dosyć...

turwid

xxx

ocenił(a) serial na 9
ewelinka10144

A no trzeba lubieć/ lubić ;) kino skandynawskie - oni tam się nie spieszą, ale fabularnie dobrze to wszystko poziom zawsze u nich trzyma (u nich w sensie Szwedów, Norwegów, Finów czy Duńczyków). Wiem co piszę, trochę już się naoglądałam produkcji rodem z kraju Wikingów.

ocenił(a) serial na 4
JOANNA108

oglądałem wiele filmów i seriali skandynawskich, i nie mogę się zgodzić - nie było tu niczego z tych klimatów, ten serial nie nie ma startu choćby do "Mostu nad Sundem", czy "Forbrydelsen"

ocenił(a) serial na 9
microBeE

A no nie ma, bo to dwa rożne gatunki. Most... i The Forbrydelsen - obie serie zaliczone - to kryminały, tu ten serial pod kryminał raczej nie podejdzie, to serial obyczajowy bardziej. Każdy ma prawo do własnej opinii - szanuje i respektuje wasze zdanie.

użytkownik usunięty
ewelinka10144

absolutnie się zgadzam! nigdy nic nie komentowałam, ale oprócz płynnej bajeczki nie ma w sumie nic. glowna bohaterka niezwykle irytujaca. przypomina mi wiekszosc nastolatek, ktore siedza z okropnymi bucami (a nawet kobiety; w sumie - juz nawet nie nastolatki), ktorzy rujnuja im zycia. tfu.

ocenił(a) serial na 9

Głowna bohaterka mnie nie irytuje, jest zakochana, większość nastolatek nie siedzi z bucami - tu żadnego chłopaka tego typu się nie doszukuje :)

ocenił(a) serial na 3
ewelinka10144

Też zmęczyłam ten serial, byle do końca. Zastanawiam się czemu ona nie powiedziała jak było, że zastrzeliła Sebastiana w obronie swoim i Amandy (którą postrzeliła przez przypadek)....

Stokrotka530

Widocznie rzeczywiście tego nie pamiętała

ewelinka10144

Dokladnie, koszmarnie nudny

ewelinka10144

a musisz rozumiec?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones