PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857514}

Rzut za trzy

Hoops
5,6 3 080
ocen
5,6 10 1 3080
Rzut za trzy
powrót do forum serialu Rzut za trzy

W ciągu tych 25 minut ani razu nie uśmiechnąłem się. Humor aż nazbyt klozetowy, pozbawiony ironii i krztyny błyskotliwości. Kolejny netflixowy animowany niewypał dla dorosłych?

Spróbuję to jeszcze pomęczyć ale jestem w tej chwili raczej na "Nie".

ocenił(a) serial na 7
Martin von Carstein

W kolejnych sie rozkręca, przynajmniej mi się bardziej podobały niż pierwszy

ocenił(a) serial na 5
MrHipnotyczny

Obejrzałem wszystkie. W porywach serial wypada przeciętnie. Można znaleźć kilka fajnych żartów (np. ten o świadku Jehowy).

ocenił(a) serial na 5
MrHipnotyczny

pierwszy faktycznie jest lipny, ale następne też jakoś nieszczególnie porywają

ocenił(a) serial na 7
wikram_odolenko

Oglądałem z dziewczyną i nam się nawet podobało, w sam raz do odpoczynku po pracy

Martin von Carstein

czyli kolejny niewypał/dziadostwo od netflixa. dzięki za ostrzeżenie - na pewno nie obejrzę :)

Martin von Carstein

to prawda,że na samym początku jest mocno zniechęcający a mówię to z perspektywy osoby która lubi kontrowersyjny humor. już miałam darować sobie po pierwszych dwóch czy trzech odc., ale ostatecznie obejrzałam całość. jest nawet ok - nic specjalnego, ale u mnie sprawdził się do obejrzenia sobie czegoś na luzie.

Ben Hoffman związany jest też z innym serialem animowanym dla dorosłych - "Archer" - i jak dla mnie to drugie jest po tysiąckroć lepsze ;)

ocenił(a) serial na 2
Martin von Carstein

jak dla mnie jest tam tak dużo bezsensownego ofensywnego przeklinania że to nie ma w żaden sposób smaku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones