PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119650}

Rzym

Rome
8,0 46 637
ocen
8,0 10 1 46637
8,0 9
ocen krytyków
Rzym
powrót do forum serialu Rzym

Super fabuła, gra aktorska! Żałuję , że się skończył na 2 sezonie.

ocenił(a) serial na 10
noel019

mam takie same odczucia ,brakuje dalszych sezonów i to bardzo , szkoda że jak zwykle chodzi o oglądalność ,przy takich nakładach i braku oglądalności HBO musiało zaprzestać kręcenia. co nie zmienia faktu że sam serial 10/10

ocenił(a) serial na 10
outlaw87

wiadomo mniej seksu i krwi niż w Spartacusie to serial anulowany. Szkoda mi tych tepych hamburgerow

ocenił(a) serial na 10
Belsnizkel

no to fakt , spartakus nie przypadł mi do gustu ani trochę. naprawdę nie rozumiem podniety "motłochu" tym serialem.

ocenił(a) serial na 10
outlaw87

ja rozumiem bo podobaja mi sie te klimaty , lecz rzym pokazal ze da sie zrobic film bez zbednych scen sexu i hektolitrow krwi

ocenił(a) serial na 10
Belsnizkel

Wcale nie chodziło o oglądalność, a o koszt realizacji produkcji. Dlatego go anulowali. Zrobili go o kilka lat za wcześnie. Dziś znalazłby się budżet, wtedy nie.

outlaw87

motłoch to ty chyba masz w glowie :p kolego ,ze ty masz taki gust to nie znacz ze inni musza miec taki sam bo to sie zwie tottalitaryzm

ocenił(a) serial na 10
medivaltw

czy te znaki " " są dla ciebie bez znaczenia ?

ocenił(a) serial na 10
outlaw87

zgadzam sie z toba:) "Spartakus" rowniez szalu na mnie nie zrobil ale znalazlem dosc ciekawy serial ktory niby jest porownywalny do "Rzymu"(chodzi mi oczywiscie o gre aktorska, fabule itp. itd.) tak pisze w tym ponizszym linku;):

http://www.filmweb.pl/serial/Vikings-2013-659055/discussion/Najlepszy+serial+his toryczny+od+czas%C3%B3w+Rzymu,2217669

a oto ten serial:

http://www.filmweb.pl/serial/Vikings-2013-659055

musze go oblukac i ocenic czy jest tak dobry jak genialny "Rzym"

pozdro:)

ocenił(a) serial na 7
GustGustaw85

Jeszcze nie zaczęłam oglądać "Rzymu" ale porównanie go do Vikingów zachęcające nie jest...

ocenił(a) serial na 10
Justyna0810

Jak kto lubi;)

"Vikingów" obejrzałem i szału na mnie nie zrobił;)

W "Rzymie" jest wiele polityki, sexu, zdrady, chciwości oraz tajemnic a w "Vikingach" jest o wiele mniej tych rzeczy;/

GustGustaw85

Też nie mogę się pogodzić, że zrobiono tylko 2 sezony.
Serial miał niesamowity potencjał, szczególnie historyczny tj. dzieje Juliusza Cezara, Marka Antoniusza, Oktawiana Augusta, Kleopatry aż po Jezusa Chrystusa.

Rott

Nie wyobrażam sobie jakoś takiego klimatu i wykorzystanie postaci Jezusa Chrystusa. Jednak Żydzi byli to naprawdę moralnie żyjący ludzie, nie da się ich porównać z Rzymianami czy Egipcjanami. To byłyby całkiem inny serial o innej kulturze.

ocenił(a) serial na 10
noel019

Dodatkowo płomienie pochłonęły scenografie tego świetnego serialu. Z plotek, które sprowadził pewien moderator forum o grach historycznych, będący na miejscu (w Rzymie rzecz jasna, gdzie ów scenografia się znajdowała) w trakcie prezentacji najnowszej odsłony Total War Rome 2, można wywnioskować, iż koszty poniesione na ewentualną jej odbudowę przekraczały planowany budżet dalszej produkcji :) A jak to plotki, niosły też ze sobą teorie spiskową, mającą potwierdzenie w ubezpieczeniu scenografii na gruby hajsik :) HBO teoretycznie nie miało już kontynuować produkcji aż tu nagle odwzorowane wieczne miasto stanęło w płomieniach.

ocenił(a) serial na 10
Boski_Emil

jak to we wloszech wszytkim rzadzi mafia :)

noel019

Serial jest znakomity! Takie kino jest The Best. Warto oglądać i wracać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones