PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 271
ocen
7,5 10 1 72271
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Końcowe sceny z "A"

ocenił(a) serial na 7

Nudziło mi się, więc postanowiłam zrobić listę wszystkich końcowych scen z A. Może do czegoś doprowadzą :P

SEZON I

1x01 Widzimy trumnę Alison i jej zdjęcie.
1x02 Spencer widzi Jennę na ławce, która mówi "Wyślij wiadomość teraz".
1x03 "A" rozwiesza na ścianie pełno zdjęć Emily i Mayi z budki.
1x04 Dziewczyny stoją przed lustrem w pokoju Spencer, na którym "A" zostawiło im wiadomość.
1x05 Widzimy Arię z bratem jak rozmawiają o rodzicach, oglądają telewizję i jedzą lody.
1x06 "A" zmienia na tablicy liczbę mieszkańców z 7988 na 7987.
1x07 "A" wyciąga z rzeki akta Toby'ego.
1x08 Ktoś dewastuje pomnik Alison, nie widać czarnej bluzy, ani rękawiczek. Później dowiadujemy się, że to Lucas, który przyznaje się do tego Hannie.
1x09 Widzimy filmik, na którym Alison mówi "Wiem, że chcesz mnie pocałować", następnie "A" wyciąga pendriva i wkłada go do koperty zaadresowanej na policję. Podpisuje się jako ANONYMOUS.
1x10 Ta sama scena z Alison co poprzednio, ale tym razem ona odwraca kamerę i widzimy Iana. Obok laptopa stoi drukarka.
1x11 Widzimy kominek "A", w którym pali się pień z napisem "Alison + Ian".
1x12 "A" wrzuca pieniądze (Hanny) do skarbonki w kształcie klauna. W oddali na biurku widzimy laptopa i blond perukę.
1x13 "A" podglądało dziewczyny i potem ucieka, chowa się w krzakach.
1x14 "A" odbiera swoje rzeczy (czarna skórzana kurtka + rękawiczki) z szatni po zabawie w szkole. Podaje mu je Ella, ma numer 32.
1x15 Babcia od bransoletek z imionami podaje "A" herbatę, przy czym zachwyca się jego/jej oczami, mówi że są odzwierciedleniem duszy. Każe też się nie martwić, bo zrobiła to co obiecała.
1x16 "A" ma włączoną płytę z językiem francuskim, wyciąga z papierowej torby jakiś klucz (?) i trofeum.
1x17 "A" kładzie kwiaty na grobie Esther Marie Potter.
1x18 Widzimy klatki ze szczurami, które są podpisane imionami dziewczyn. Klatka z podpisem Spencer jest pusta. "A" wkłada miseczkę do klatki Aria.
1x19 "A" siedzi na fotelu bujanym, je popcorn i ogląda wydarzenia z pod domu Spencer.
1x20 "A" roztrzaskuje młotkiem serduszko z napisem HANNA, wkłada je do różowego pudełka, dołącza klej i kartkę "Droga Hanno, spróbuj je poskładać. Buziaki! -A".
1x21 "A" wyciąga klucz do mieszkanie Ezry spod jego wycieraczki.
1x22 Dziewczyny odczytują pod kościołem wiadomość "To nie koniec, dopóki ja tak nie powiem. Śpijcie mocno, dopóki każda z was może, zdziry. -A".

SEZON II


2x01 "A" ogląda mieszkanie Emily. Przygląda się zdjęciu dziewczyn jeszcze z Alison i czyści Emily dysk w laptopie.
2x02 Pies znajduje coś w ogrodzie Jasona, "A" gwiżdże i zaczyna głaskać psa.
2x03 "A" kupuje pierścionek zaręczynowy/obrączkę Melissy.
2x04 "A" wkłada do torebki Spencer telefon Iana.
2x05 "A" odchodzi z rzutnikiem z cmentarza.
2x06 Na biurku "A" leży pełno czasopism o modzie a ono kupuje buty przez internet, takie jak ma dr Sullivan.
2x07 "A" wstrzykuje coś do maści Emily.
2x08 Jakiś facet sprząta w prosektorium, jak wychodzi "A" podnosi się na jednym ze stołów.
2x09 "A" w ciemni wywołuje zdjęcie Emily i Spencer w szopie Jasona.
2x10 "A" ma wizytę u dr Sullivan. To pewnie jest Mona, bo jak wiadomo była jej pacjentką.
2x11 "A" jest w gabinecie dr Sullivan, chowa coś do worka i zabiera podsłuch (?), który był schowany w figurce.
2x12 "A" spotyka się w barze z dr Sullivan. Ona mówi "Zrobiłam wszystko o co mnie prosiłeś/aś" (zupełnie jak Mona w 2x25). "A" daje jej jakąś kopertę i ona wychodzi. Podchodzi kelnerka i mówi "Jak się dzisiaj mają śliczne oczka? Chcesz kawałek ciasta?".
2x13 Odcinek Halloweenowy. Alison dostaje wiadomość "Umierasz z ciekawości, żeby się dowiedzieć kim jestem? Dowiesz się. -A". Obraz się oddala i widać dwie osoby w przebraniu takim jak Lucas i Noel. "A" zdejmuje maskę, ale nie widać twarzy.
2x14 "A" ucieka przed dziewczynami. Przy samochodzie orientuje się, że nie ma telefonu i wybija lewe lusterko.
2x15 "A" wyławia wiosłem buta Lucasa z jeziora przy domku Spencer.
2x16 "A" odkręca śruby przy rusztowaniu Toby'ego.
2x17 "A" tnie zdjęcie Ezry z Aria, Toby'ego ze Spencer. Części z Ezrą i Tobym wrzuca do kosza i podpala. Na ścianie są jeszcze zdjęcia Hanny z Calebem i Emily z Mayą.
2x18 "A" kradnie broń z biurka ojca Spencer.
2x19 "A" zabiera laptopa Caleba z jego plecaka na Dniu Prawdy w szkole.
2x20 "A" zagląda przez okno do kuchni Hanny, Emily tam nagrywa się na pocztę Mayi.
2x21 "A" strzela z broni pana Hastings (?), oddaje 5 strzałów i za każdym razem trafia bardzo celnie.
2x22 "A" kupuje gazetę Rosewood Observer, na pierwszej stronie jest zdjęcie zaginionej Mayi.
2x23 "A" podkłada odznakę policyjną pod spalonym domem Jasona.
2x24 "A" odwiedza szpital dla lalek. Właścicielce daje kopertę z pieniędzmi a Sethowi lizaka.
2x25 Mona siedzi zamknięta w psychiatryku. Pielęgniarka mówi, że ma gościa. Podchodzi "A" w czerwonym płaszczu/bluzie i Mona mówi "Zrobiłam wszystko o co mnie prosiłeś/aś".

SEZON III

3x01 Dziewczyny stoją przed samochodem Spencer, w którym jest pełno ich zdjęć przy wykopanym grobie Ali. Znów dostają wiadomość od "A": "Mona bawiła się lalkami. Ja bawię się częściami ciała. Gra rozpoczęta, suki. -A".
3x02 "A" w czerwonej bluzie (ma kaptur) kupuje czarne, skórzane rękawice i bluzy z kapturem rozmiar L. Sprzedawca się pyta czy kupuje to dla teamu.
3x03 Mona leży na łóżku, śpiewa a w prawej ręce trzyma kartę z Damą Kier. Następna scena to "A", które robi sobie drinka, na stole ma koraliki z literami, linkę i zęby. Chowa wódkę do wielkiej lodówki, w której jest worek z ciałem z domu pogrzebowego 'Charon & Sons'. W tle leci ta muzyka, którą Aria grała u Jenny.
3x04 "A" na lotnisku w Montecito na stronie Radley Sanitarium zmienia status odwiedzin Mony. Popija drinka, gdy odchodzi zostawia na stole 50 dolców.
3x05 "A" przeszukuje torebkę Mayi. Znajduje mapę z trasami autobusów, coś czerwonego (nie mam pojęcia co to), jej pudełko na skręty, portfel, z którego wyciąga zdjęcie Emily (takie jak Nate miał na telefonie) i jakieś jej tabletki.
3x06 "A" podchodzi do biurka z miską lodów, bierze gazetę, na pierwszej stronie jest Garrett i nagłówek "Oskarżenia w sprawie zabójstwa DiLaurentis odrzucone". Bierze inną gazetę i czerwonym pisakiem zaznacza pokoje do wynajęcia. Bierze telefon i wpisuje numer 70...
3x07 "A" wyciąga z jednej z lalek dyktafon w opuszczonym oddziale dziecięcym psychiatryka.
3x08 "A" wypłaca z banku 50tys. Na stole leży miska z cukierkami i jakieś dwie książeczki.
3x09 "A" wynajmuje pokój (albo coś w tym stylu), dostaje kluczyk z przywieszką A. Wokół jest pełno figurek i zdjęć kotów.

ocenił(a) serial na 10
xwerax2

O! Też o tym myślałam ;))

megaami

bardzo fajny pomysł... napracowałaś się trochę nad tym! nie pozostaje nic innego jak podziękować :))

ocenił(a) serial na 10
megaami

Podaje mu je Ella, ma numer 32 - warto dodać, że Ella mówiła do niego jakby go znała ;)
trofeum - należące do Iana (podrobione?)
"A" podkłada odznakę policyjną pod spalonym domem Jasona -skąd ją miało?

megaami

końcowe sceny odcinków, zawsze mają swój smak i podtekst :) najbardziej podobała mi się chyba ta w 2 sezonie w 24 odcinku... kiedy -A daje lizaka temu dzieciakowi, a tej babce kasę w kopercie...

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

Ten cały sklep był straszny. Mnie najbardziej ciekawi, czemu wszyscy mówią, że ma jakieś niezwykłe oczy.. Kto w serialu ma niezwykłe oczy? No nie mam pojęcia ;P

ocenił(a) serial na 5
megaami

Ezra! :O nie wierze :O

ocenił(a) serial na 5
MK98

o nie może być prawda bo niby czemu. No ale tylko on mi przychodzi do głowy. Aria przecież pisała tego sms o jego oczach.

ocenił(a) serial na 10
MK98

Nic nie wiadomo xD może mieć wiele telefonów :P

ocenił(a) serial na 5
megaami

mi chodzi o ten sms który przez przypadek dostała matka aria a nie ezra. am było o tym że ma piękno oczy

ocenił(a) serial na 10
MK98

Aaah! Faktycznie ^,^ no cóż możliwe... :D

megaami

Ale to przecież było do Mony :D

ocenił(a) serial na 10
youhaveamessage

Nie, niekoniecznie. To, ze ujawniła się jako A nie czyni jej tej, która pojawiała się wcześniej... nic tak na prawdę nie wiemy o jej układach z innymi A....

ocenił(a) serial na 5
xwerax2

Ciekawi mnie o co codzi z tym że A przez 3 odcinki nie jest na czarno ale na czerwono a potem kupuje znowu czarne bluzy. Jakie macie pomysły?

ocenił(a) serial na 10
MK98

Nie mamy xD Jeśli już to widzę powiązanie z Vivian... nic innego. No moze jeszcze to, że A jest pewnie dużo i widzieliśmy kilka jego postaci xD

ocenił(a) serial na 7
MK98

właśnie to jest dziwne, bo o ile pamiętam to w tym pokoju "A" było więcej bluz. A skoro ktoś (inne "A") ten pokój wyczyścił po zdemaskowaniu Mony to co z nimi zrobił?

ocenił(a) serial na 10
xwerax2

No i kto go wyczyścił przede wszystkim? Mona już była w psychiatryku... Na dodatek było tam dużo rzeczy Ali. Czy miała z tym coś wspólnego Maya, która mieszkała w jej domu? :P

ocenił(a) serial na 7
megaami

wielki szacun za to!:D tyle pytan mysle ,ze niedlugo bedziemy miec na nie odpowiedz.;) ja coraz bardziej podejrzewam Noela.;)

ocenił(a) serial na 10
maaarz

No nie sądzę, żeby coś się rozjaśniło :P
Noela podejrzewałam od początku. Pasuje do postury tego A i w sumie taki zgrywus z niego... że może tylko udaje. Nie mam pojęcia :P

ocenił(a) serial na 7
megaami

No zobaczymy jak to bedzie.;)
Ja tez go od poczatku podejrzewam juz nie moe sie doczekac odc 03x10!;))

ocenił(a) serial na 10
maaarz

Dokładnie. Zastanawia mnie jeszcze to ile wie Mona, no i od kiedy udaje A. Jestem pewna, że na każdym końcu odcinka jest jakiś mężczyzna. Te wielkie ręce... Ciekawe.

ocenił(a) serial na 7
megaami

Mnie tak samo to castanawia bo we wczesniejszych odc nie bylo nic podejrzanego w jej zachowaniu...to moglo byc podchwytliwe i mogla od poczatku nalezac do A teamu.Tez mysle ,ze to mezczyzna..sylwetka jest typowo męska!.
Troche smieszne dla mnie bo A łazi w tym czarnym ciągle rekawice i calu ubior ,ze ci ludzi co sie stykaja z nim sie nie dziwaia co to za dziwoląg?Ja bym sie zaciekawila...:P

ocenił(a) serial na 10
maaarz

Ale ktoś ubiera się też na czerwono ;>
Zobacz tutaj... stary temat, ale można się mu przyjrzeć.
http: //www.filmweb.pl/serial/S%C5%82odkie+k%C5%82amstewka-2010-556945/discussion/Zdj% C4%99cia+A+i+tym+podobne.,1602214

ocenił(a) serial na 7
megaami

No tz okej juz lukam ;)

ocenił(a) serial na 7
maaarz

kurde nie chce mi znalesc...

ocenił(a) serial na 10
maaarz

bo po http: jest spacja. usuń

ocenił(a) serial na 7
megaami

weszłam.Bardzo ciekawy temat raz reka damska raz znow cos co wskazuje na mezczyzne ...

ocenił(a) serial na 10
maaarz

Zaraz rozejrzę się za jakimiś nowymi :D

ocenił(a) serial na 7
megaami

Haha ;) dobra bedziemy rozkminać kim jest A albo co znaczy to albo tamto :p

ocenił(a) serial na 10
maaarz

http://prettylittleliars.us/photos/albums/The%20Show/Season%203/Captures/309/nor mal_0003.jpg więc tatuaż (pieczątka) Wiadomo, że na imprezie Noela dostały takie i Aria i Spencer. Jak się dowiedziały miała też taki Maya i też była wtedy u Noelów. Taki sam miał też Holden.

ocenił(a) serial na 10
megaami

Kiedy tak patrzę na ten motyw to wydaje mi się, że to OKO stanowić może niejakie przesłanie typu - WSZYSTKO WIDZĘ, czyli mniej więcej coś ala A.

ocenił(a) serial na 7
megaami

Racja.;)Nagle sie okazuje ze tyle osob chodzi do Noela na te imprezy i maja te pieczatki...

No wlasnie to Oko tak jakby samo juz mowi Widze wszystko.Pytanie tylko czemu akurat dziewczyny nigdy wczesniej nie byly na tej imprezie nawet Holden bywal a wrocil co dopiero do miasta ...interesujace...

ocenił(a) serial na 7
maaarz

A wydaje mi sie ,ze dziewczyny nigdy nie byly poza smietanka towarzyska tylko wlaśnie byly w centrum ale może tylko za życia Ali?teraz juz nie.Hm.

ocenił(a) serial na 10
maaarz

Były na tej imprezie rok temu, ale wtedy pieczątek nie było. Była też wtedy z nimi Maya ( zdjęcia w budce z Emily)

ocenił(a) serial na 7
megaami

Aha to sa te same imprezy?to nie wiedzialam.No tak Aria mowila ze tam byla no no ;)
Podobal mi sie strasznie odc 3x09 Spencer vs Jenna i gra w prawde!:D <3

ocenił(a) serial na 10
maaarz

http://prettylittleliars.us/photos/albums/The%20Show/Season%203/Captures/309/nor mal_0474.jpg nie wiem czy to może4 być powiązane czy nie, ale CeCe ewidentnie lubi kolor czerwony. Może to ona przyszła do Mony w psychiatryku?

ocenił(a) serial na 7
megaami

Hm może lubi czerwony ale mi sie wydawalo ,ze ten płaszcz cos znaczył i wlasnie ten kolor...;)Bardzo możliwe ,ze to ona byla co znaczy z kolei ,ze Mona ja zna,a wtedy z Jenna w parku tez mogla byc ona czy nie bardzo nie pamietam co tam bylo pokazne chyba rece ?;p

ocenił(a) serial na 10
maaarz

Również nie pamiętam :P
Znowu naszła mnie myśl na to czy CeCe na prawdę była przyjaciółką Alison, tak jak mówiła czy tylko udawała... Alison mogła ( i robiła to ) się jej zwierzać co C mogła użyć przeciwko niej spiskując z, czy tam z Moną... :P

ocenił(a) serial na 7
megaami

Ah ta pamięc zawodzi.;P
Z jednej strony mogla byc jej przyjaciolka bo wiedziala takie rzeczy o ktorych wiedziala Ali..ale z drugiej skad wiedziala o tym,ze Hanna kradnie skoro to sie zaczelo po smierci Ali i nauczyla ja Mona?;p jak rylko zobaczylam Cece mowie se Ali byla taka sama papugowala po Cece czy bylo na odwrot choc watpie bo Cece jest starsza...

ocenił(a) serial na 10
megaami

http://prettylittleliars.us/photos/albums/The%20Show/Season%203/Captures/309/135 8.jpg Spencer pisała do Melissy, albo Melisaa do niej... może niedługo ją zobaczymy.

ocenił(a) serial na 7
megaami

Czy tego nie bylo w odc 3x09?:P ja nie lubie Melissy...;/

ocenił(a) serial na 10
megaami

http://prettylittleliars.us/photos/albums/The%20Show/Season%203/Captures/309/138 1.jpg ręka A.
http://prettylittleliars.us/photos/albums/The%20Show/Season%203/Captures/309/nor mal_1384.jpg - pokój?

ocenił(a) serial na 7
megaami

1.Te rekawice sa troche za duze takze moze to byc kobieca dłon...
2.Haha może A jak Apartament?zazwyczaj pokoj oznaczaja liczbami.

ocenił(a) serial na 10
megaami

http://prettylittleliars.us/photos/albums/The%20Show/Season%203/Captures/308/168 7.jpg tu znów w banku? ... Co to za kobieta, może Ashley?

ocenił(a) serial na 7
megaami

Hm u niej tez byly cukierki ale chyba Ashley nie miala takich wielkich dloni...moze ja zle widze.;p

ocenił(a) serial na 10
maaarz

http://prettylittleliars.us/photos/albums/The%20Show/Season%203/Episode%20Stills /311/normal_007.jpg tak apropo, w 3x11 dziewczyny grzebią w torebce CeCe, ciekawe czemu i ciekawe co znajdą?

ocenił(a) serial na 7
megaami

hm pewnie odkryja coś podejrzanego i dlatego bd rzebaly .;)

kurde tak super sie gada a musze leciec mam nadzieje ze uda nam sie spiknac nie raz jeszcze pozdr ;)

ocenił(a) serial na 10
megaami

W takim razie dziewczyny będą o coś podejrzewały Cece...

ocenił(a) serial na 10
little_liar

No i bardzo dobrze, szkoda, że nie od razu ;>

ocenił(a) serial na 7
xwerax2

"3x08 "A" wypłaca z banku 50tys. Na stole leży miska z cukierkami i jakieś dwie książeczki."
według mnie jednym z -A jest Ezra. pieniądze które Aria znalazła w jego szafce ze skarpetkami jest to 50tys. od Jasona za informacje o grobie Alison

ocenił(a) serial na 7
aleksaaxo

ale najpierw Aria znalazła u niego ta kasę, potem A wypłaca ją z banku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones