PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 259
ocen
7,5 10 1 72259
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Ojciec dziecka Alison i Emily

użytkownik usunięty

Jakieś teorie? Bo nie wierzę, że wzięli nasienie przypadkowego faceta, a A.D. tak po prostu dało im dziecko, żeby zrobić z nich postępową rodzinkę.

Tak swoją drogą, ludzie wiele razy podchodzą do in vitro, a tu szast prast i ciąża po jednym zabiegu. Ehh, żeby życie było takie proste ;)

ocenił(a) serial na 5

Jakkolwiek zgadzam się z tym, że wątek w serialu jest absurdalny, to muszę zwrócić uwagę na to, że ludzie korzystający z in vitro przeważnie mają problemy z płodnością, dlatego podchodzą do zabiegu kilka razy. Z tego co wiemy to Ali jest młoda i płodna, także nie dziwota, że się udało od razu :P

użytkownik usunięty
individuel

To nie do końca tak. Gdy problem z płodnością nie leży po stronie kobiety lub gdy chociaż macica jest w pełni sprawna to też nie jest tak hop siup. No i wątpię, że faszerowanie surogatki lekami sprzyja procesowi zagnieżdżania się zarodków.

Co do teorii: być może Noel?

też obstawiam Noel'a

użytkownik usunięty
John__88

Mam nadzieję, że nie wymyślą jakiegoś absurdu i nie okaże się, że np. Ian albo Wilden przechowywał swoje nasienie w jakiejś zamrażarce. Tak na wszelki wypadek.

ocenił(a) serial na 7

Noel to dobry pomysł

ocenił(a) serial na 5
individuel

Ojcem powinien być najbardziej płodny z płodnych - Pan Hastings ;).

ocenił(a) serial na 7
Nightwish1987

gdyby dziecko Ali i Emison okazało się rodzeństwem Spencer, to byłoby to bardzo w stylu PLL :D
Dziecko Ali byłoby wtedy zarazem bratem/siostrą przyrodniej siostry Ali (Charlotte) oraz przyrodniego brata Ali (Jasona), oraz przyrodniej siostry przyrodniej siostry Alison (Spencer) :P
Więc Jason miałby zarazem brata/siostrę jak i siostrzeńca/siostrzenicę!

ocenił(a) serial na 7
esgal

tfu, Ali i Emily! :D

ocenił(a) serial na 7

pastor Ted hahaha

ocenił(a) serial na 7

Też się nad tym zastanawiam.
Wydaje mi się, że serial będzie mieć happy end - wszystkie pary razem, wszystko cacy.
Gdyby scenarzyści chcieli, by ojcem dziecka była jakaś negatywna postać - słowem, by kwestia ojcostwa rzucała przez całe życie cień na rodzinne szczęście Emily i Ali - to chyba zostaliby przy byłym mężu Alison.
Skoro to jednak nie on, to gdyby ojcem okazała się jakaś inna negatywna postać - sama nie wiem, byłoby to trochę bez sensu.
Więc bardziej spodziewam się postaci, która nie będzie jednoznacznie negatywna, i nie skomplikuje im życia aż tak bardzo.

użytkownik usunięty
esgal

Taki happy end nie byłby do końca sprawiedliwy. Mimo okoliczności kłamczuchy nie są święte i powinny ponieść karę za to co zrobiły.
Wydaje mi się, że z tym dzieckiem będzie jeszcze jakaś afera. Wiadomo było, że dziecko tylko zbliży do siebie Alison i Emily. Wybieranie przypadkowego dawcy i tworzenie rodzinki nie jest w stylu "drużyny A".

ocenił(a) serial na 5

A może ojcem będzie Charles albo Jason? Wtedy dziecko byłoby genetycznie powiązane z Ali.

użytkownik usunięty
Nightwish1987

Charles ojcem to byłby najbardziej pokręcony wariant. No i najmniej prawdopodobny. Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby ktoś przed zmianą płci oddał nasienie i przechowywał je przez kilkanaście lat. W ogóle czy można przechowywać nasienie tak długo?

ocenił(a) serial na 8

A jeżeli CeCe nie była Charlesem? tylko wszystko zmyśliła i współpracowała z prawdziwym Charlesem - Ezrą?

użytkownik usunięty
Anula_3

Trochę zbyt poważnie zaczynacie traktować niektóre teorie...

ocenił(a) serial na 6
Anula_3

Czytasz mi w myślach! Ezra to Charles jego siostry to CC i Spencer. Ogólnie mam teorię mega, która raczej się nie sprawdzi ale wszystko by wyjaśniała.

Charles jako ojciec dziecka Emily i Alison to najbardziej pokręcony wariant - to fakt ale nie najmniej prawdopodobny. Znając ten serial, to właśnie najbardziej prawdopodobny wariant (bo najbardziej absurdalny) i pewnie okaże się prawdziwy.

użytkownik usunięty
_Anika_

Ja rozumiem, że ten serial ma szokować, ale Charles ojcem tego dziecka to już byłaby ostra przesada i bardziej śmiech na sali niż szok. "Dobra zaraz mam operację zmiany płci, muszę zachować próbkę spermy, żeby któregoś dnia kogoś zapłodnić" - NO BŁAGAM!

Nie byłoby to dziwniejsze niż cala historia Charles'a, to, że jego ojcem jest pastor, że matka Alison ma siostrę bliźniaczkę, która jest matką Spencer oraz to, że Alison jest w ciąży ale nosi dziecko Emily... także ten... Nic mnie już nie zdziwi i stawiam, że ojcem będzie Charles.

przecież w serialu było wyjaśnione że wren kingston był ojcem

użytkownik usunięty
Julia_Szerszon

Nie wiem czy wiesz jak działają seriale i fora. Emitowane są pojedyncze odcinki serialu w odstępie czasu. Fora natomiast działają tak, że można dodawać posty w dowolnym momencie. Dodając zasadę działania seriali do zasady działania forów można dojść do wniosku, że posty na forum mogły być dodane przed emisją odcinków, w których omawiana kwestia zostanie wyjaśniona. Wystarczająco wyjaśniłam powód dyskusji w tym wątku czy omówić to prościej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones