PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 259
ocen
7,5 10 1 72259
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Jakie macie wrażenia po ostatnim odcinku? Muszę przyznać, że sama oglądam już tylko z przyzwyczajenia i z zażenowaniem patrzę na zachowanie kłamczuch. Jeszcze tylko kilka odcinków i koniec :D
Zastanawia mnie bardzo ta ostatnia scena z Moną, zwłaszcza te łopaty w kącie...

GodMather

Myślę, że Mona tylko zbiera informacje.. pewnie kolejny fałszywy trop, rzucony przez Marlene.
Co do odcinka - słabo. Za dużo czasu zmarnowali na kiczowate zaręczyny Haleba., przecież od dawna jest to approved. Tym bardziej, że Han raz już była zaręczona i wiadomo, jak to się skończyło. Ok, Caleb to co innego, wiadomo, ale mogli sobie darować.
A Spoby co?? Porzucone?? Bo coś nic się w tym kierunku nie dzieje, a jeszcze 3 epy do końca.
Druga mega kretyńska scena to te czarno białe tańce z udziałem Mony, Ezry i Arii.. i jeszcze kilku osób. Tragedia.

merkuriusz_2

Zgadzam się z Tobą w kwestii Mony. Pewnie scenarzyści rzucili taką bombę żebyśmy podejrzewali Monę a się okaże, że ona te łopaty zabrała i tym samym uratowała dziewczynom tyłki. No nie da się ukryć, że to wszystko jest ciągnięte na siłę. Pamiętam jak zaczęła się moja przygoda z PLL to spać nie chodziłam tylko odcinek za odcinkiem leciał a teraz, no jest mi przykro, że tak to wszystko zmaścili. Było serial skończyć wcześniej ale żeby to miało jakieś ręce i nogi. Spencer zawsze taka zorganizowana, wszystko zapięte na ostatni guzik, mózg godny Mony a zrobili z niej rozmemłaną dziunię. O tak, Aria&Ezra i Prison Break to była taka masakra, że ja oczy przecierałam ze zdziwienia czy aby nie śnię.

SPOILER

Kto niby zgwałcił Arię? Ezra? Bo w zwiastunie 18 odcinka widać jak wrzuca jakieś dokumenty do niszczarki (pewnie te co to je w wazonie znajdzie) i tam jakby opisywała go jako drapieżnika seksualnego. Może Aria nie chce żeby on się o tych dokumentach dowiedział i dlatego A ją trzyma w garści?

ocenił(a) serial na 8
Ewcia78

Kiedy Aria dowiedziała się,że Ezra od dawna pisze o nich ksiązkę ( ta słynna scena na wyciągu) strasznie się zawiodła na nim. Była w transie i wściekła chciała iść do dyrektora szkoły i mu powiedzieć,że Nauczyciel Ezra - ją wykorzystał i że jest niebezpieczny i chce ona uratować inne ofiary przed nim.
Hannah ją odciągnęła od pójścia do domu dyrektora i Aria w końcu nic nie zrobiła. I wydaje mi się,że tym szantażuje ją A.D.

arbuzowykoktajl18

Prawdziwa PLL-pedia :o) Dzięki!

merkuriusz_2

Ehh, a już miałam nadzieję, ale w następnym epie powrót Spoby bleeeeeeeeeeeee

ocenił(a) serial na 7
GodMather

niech ta karuzela spie*dolenia kończy się, ja się świetnie ubawiłem na dancing with the prison break, sceny haleba nuuudy. na miejscu Ashley Marin ciągnąłbym za język córkę bo ewidentnie coś knuje.
ja nie wiem jak oni w 3 odcinki wyjaśnią to wszystko i zmieszczą ślub Arii, ale jak nie dostanę odpowiedzi i będzię boom - dalszy ciąg nastąpi w Filmie, bo były takie pomysły, żeby zrobić film PLL to je*nę

zap4

No niestety, w pierwszych trzech sezonach człowiek jeszcze się łudził, że każda scena, każdy szczegół ma znaczenie i na koniec wszystko złoży się w jedną, spójną całość. Ale potem zaczęli na siłę przeciągać serial i teraz już praktycznie nic nie robi na widzach wrażenia, no bo ile można dopisywać wątków, wprowadzać nowych postaci, zmieniać A-Teamy i co chwila rzucać podejrzenie na kolejną osobę. Brak jakiejkolwiek logiki, inteligencji i rozsądku Kłamczuch próbują tuszować wątkami miłosnymi, ale sorry - 3 odcinki do końca, a oni dają jakieś zapchajdziury z Halebem i przygotowania do wesela Ezrii :/

GodMather

Swoją drogą co do ostatniej sceny:
"Dajmy Monę jako główną podejrzaną! Ludzie się pewnie nie domyślą po 106526526062052 razie zastosowania tej zmyłki" :D

Heroes_Pe

xD W sumie wszyscy w tym serialu (łącznie z każdą z Kłamczuch) byli już podejrzani co najmniej kilka razy, więc na mnie takie sceny jak ta z Moną nie robią żadnego wrażenia. Czasami mam wrażenie, że scenarzyści niczego nie planują w dalszej perspektywie, tylko góra na dwa odcinki do przodu, większość scen to zapchajdziury, a dopiero przed finałami sezonów rozpoczyna się gorączkowe zastanawianie, z kogo zrobić na szybko A.

ocenił(a) serial na 9
GodMather

Gdzie można obejrzeć ten odcinek?

ocenił(a) serial na 10
czarne_bananki

Na cda :)

ocenił(a) serial na 7
sylwia_xo

To jeszcze tyIko 3 odcinki będą? :o to życzę im powodzenia :D

ocenił(a) serial na 9
sylwia_xo

DZIĘKI sylwia_xo :D

ocenił(a) serial na 1
GodMather

A kiedy ma być ten 2 godzinny finał, 20 czy 27?

ocenił(a) serial na 8
Mercedesss

podobno dwa ostatnie odcinki mają być po 2h

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones