Słodkie kłamstewka
powrót do forum 4 sezonu

Sezon 4

ocenił(a) serial na 4

Wie ktoś kiedy będzie w Polsce emitowany?

ocenił(a) serial na 10
theszymonfilipiak

Chyba nie wiadomo kiedy będzie sezon 5. Ale Marlene pisze już scenariusz :>

ocenił(a) serial na 5
spenc15

Jemu chodzi o sezon 4.

ocenił(a) serial na 10
Hadley

4 ? Myślałam że to tylko pomyłka.
W takim razie calciumkid o co chodzi ? Sezon 4 juz jest przecież z napisami. W tv nie wiem kiedy będzie bo właśnie 2 dni temu skończył się sezon 2 na AXN.

ocenił(a) serial na 4
spenc15

E M I T O W A N Y W P O L S K I E J T E L E W I Z J I. Nie wiem jak prościej to napisać -,-

ocenił(a) serial na 3
theszymonfilipiak

Jak na razie AXN emituje 2. sezon, na 3 pewnie będzie trzeba trochę poczekać. Pewnie jeszcze nawet nie podjęto decyzji czy w ogóle kupią 3 sezon. :P

ocenił(a) serial na 3
RedCoat94

Haha, zapomniałam dopisać, że w związku z tym 4. sezon pewnie nawet nie jest jeszcze w planach. :d

użytkownik usunięty
RedCoat94

Z tego co kojarzę, to AXN Spin HD wyemitował III sezon z lektorem. Możliwe,że za jakiś czas podejmie się emisji IV sezonu.

ocenił(a) serial na 3

W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd. : )

użytkownik usunięty
RedCoat94

Każdemu się zdarza;-)

ocenił(a) serial na 8
RedCoat94

3 sezon emitowali i to chyba więcej niż 1 raz.

użytkownik usunięty
spenc15

Z ogromną trudnością przychodzi mi uwierzyć,że Marlene tworzy już scenariusze do V sezonu. Z tego co mi wiadomo,Marlenka jedynie nadaje bieg wydarzeń, określa jakie wątki będą poprowadzone w konkretnym odcinku, a reszta scenarzystów piszę pod jej dyktando. Ona jedynie pisze scenariusze do finałowych/pilotażowych odcinków. I w co bardzo wątpię,żeby na chwilą obecną Marlenka obmyśliła co się wydarzy w V sezonie. Nie róbmy z niej profety. Wybacz ale nie mogę w to uwierzyć.

ocenił(a) serial na 10

Rozumiem, wiem tylko że napisała:
"Dziś koniec mojej przerwy po sezonie 4. Czy jestem gotowa rzucić się w wir sezonu 5? Ooo tak! Stworzymy nową definicję OMG oraz WTF!"


ocenił(a) serial na 10
spenc15

+ po czym dodała zdjęcie klawiatury i napisała ze ją odkurza :)

użytkownik usunięty
spenc15

Marlenka jest znana,ze dużo mówi i tylko na tym poprzestaje.;-)

ocenił(a) serial na 10
theszymonfilipiak

Myślę, że najpierw muszą skończyć emitować 4 w USA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones