Słodkie kłamstewka
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5

ocenił(a) serial na 9

Słyszeliście, że będą nakręcać również 5 sezon? Cieszycie się czy to waszym zdaniem już przesada? Zdjęcie wzięłam z oficjalnego profilu Shay na facebooku
sphotos-b ak fbcdn net / hphotos-ak-prn1 / 73782_506257882742634_211489705_n png
(Wstawcie kropki w pierwszych trzech przerwach, aw reszcie po prostu usuńcie spacje)

ocenił(a) serial na 10
Meggie_Rocks123

Cieszę się, ja tam w przeciwieństwie do innych nic nie mam do tego serialu, nawet tego, że są jakieś niedociągnięcia, bo zawsze są. Ale boję się, że straci oglądalność...
No i ma być jeszcze spin-off "Ravenswood" który ma się ukazać w paździeniku. ;)

ocenił(a) serial na 9
megaami

Mi też się bardzo podoba i mam nadzieję, że dwie kolejne serie będą udane. I moim zdaniem 3 seria była dobra, na prawdę dużo się dowiedzieliśmy, a to że jest więcej sekretów też jest spoko. Poza tym nie krytykowałabym serialu, za to że motywacje bohaterów są bez sensu, skoro przecież dużo jeszcze nie wiem.
A o co chodzi z tym spin-offem Ravenswood? O czym to będzie?

ocenił(a) serial na 7
Meggie_Rocks123

http://www.filmweb.pl/news/ABC+zamawia+spin-off+%22S%C5%82odkich+k%C5%82amstewek %22-94305 Tu jest o ''Ravenswood'' :)

ocenił(a) serial na 10
Meggie_Rocks123

O dokładnie ;) myślę tak samo

ocenił(a) serial na 10
megaami

dla mnie też serial jest świetny !!<3

Meggie_Rocks123

Dla mnie to przesada. Już teraz mamy wiele nieścisłości, niedokończonych wątków i absurdalnych wydarzeń, a twórcy chcą to jeszcze przeciągać dla kasy? ( bo nie uwierzę, że robią to z jakichś altruistycznych pobudek ). Jak serial będzie nadal obniżał loty to pewnie skończy u mnie z jedyneczką na profilu:)

gennie85

Zgadzam się w 100%. Pierwszy sezon był naprawdę ciekawy, drugi już tylko interesujący, a trzeci ledwie średni. Scenarzyści tak się zapędzili, że zapomnieli, iż nie jest to serial fantastyczny czy sci-fi. Zaczęło się pojawiać wiele absurdalnych i niewytłumaczalnych wątków. Cztery główne bohaterki z ładnych i inteligentnych przerodziły się w cztery głupie gąski. Rozumiem, że były ofiarami, ale chyba nikt mi nie powie, że w dzisiejszym świecie nie znalazłby się nikt, kto potrafiłby im pomóc. Jakoś nie chce się mi wierzyć, że w ich miasteczku zamieszkał nagle geniusz zbrodni zdolny przechytrzyć policję, FBI i inne służby. Jeśli tak, to gratuluję USA takich obrońców.

Meggie_Rocks123

Moim zdaniem spora przesada. Juz 3 sezon był naprawde średni, boje sie co nam zaserwują w 4, a tu jeszcze 5...

ocenił(a) serial na 1
Meggie_Rocks123

5 sezon? Jeśli scenarzyści się nie opamiętają to trzeba będzie zmienić gatunek na science-fiction

Meggie_Rocks123

mnie bardzo cieszy ta nowina (chociaż i tak było wiadomo, że serial na 100 % będzie miał 5 sezonów, bo przy podpisywaniu kontraktów przy sezonie pierwszym aktorki odtwarzające główne role podpisały kontrakt na 5 sezonów, oczywiście gdyby od początku miały gorszą oglądalność to pewnie by studio zrezygnowało za wczasu i zerwało umowy ale stało stało się inaczej więc się cieszę). Dla tych którym serial przestał się podobać bo Marlenka wydziwia, czy fabuła jest już tak skomplikowana bądź wiedzą tyle, że nic nie wiedzą (każdy już chyba włącznie ze mną tak ma) polecam serie książek :) może okażą się bardziej logiczne ;)

Meggie_Rocks123

troian też to potwierdziła :) nawet spoko, bo lubię go oglądać taka odskocznia i było by smutno jakby skończył się szybko, ale mam tylko nadzieję, że się podciągnie do np. 2 sezonu i będzie naprawdę się fajnie oglądało ;)

ocenił(a) serial na 10
Meggie_Rocks123

Ja się bardzo cieszę, bo uwielbiam ten serial! :) Zdecydowanie jest moim ulubionym i smutno będzie jak już się skończy. Wiele ludzi narzeka, że przeciągają, że to się robi nudne i nielogiczne... Dla mnie nie. Według mnie jest coraz bardziej ekscytujące i ja naprawdę lubię ten serial i czerpie ogromną przyjemność z oglądania :) Ok faktycznie dużo tego wszystkiego się dzieje ale dzięki temu jeszcze bardziej chcę to oglądać i dowiedzieć się wszystkiego. Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki.

ocenił(a) serial na 7
skyscraperr

dla mnie 4 powinnien byc ostatnim.

maaarz

ZGADZA SIĘ :)

ocenił(a) serial na 7
anne87

No bo teraz to ja jauz sie boje co oni wymysla.

maaarz

Dokładnie. Będzie się ciągło jak flaki z olejem.

ocenił(a) serial na 7
anne87

A wiadomo jak coś sie ciagnie jak flaki to bardzoi zle.I wychodzi potem to co wychodzi...

ocenił(a) serial na 10
maaarz

Wszyscy mówią, że to przesada a na końcu i tak każdy będzie oglądał i płakał jak będzie emisja ostatniego odcinka serialu :P

ocenił(a) serial na 10
Meggie_Rocks123

czy plotki na temat tego,że jednak 5 sezonu nie będzie są prawdziwe?

Meggie_Rocks123

Dla mnie przesada, co za dużo to niezdrowo.

Camilla3

zgadzam się.

ocenił(a) serial na 7
Meggie_Rocks123

Dla mnie tez już to przesada. Niedługo już w ogóle nikt nie będzie ogarniał o co chodzi...

ocenił(a) serial na 5
Meggie_Rocks123

O ile będzie tam Caleb to mogę oglądac i dziesięć sezonów :)

Meggie_Rocks123

Moim zdaniem powinni już skończyć .. No bo ile można ciągnąć ten sam wątek..

marzenianastolatki

zgadzam się ile można ciągnąć wątki Z A-team złym i A-team dobrym ! i kto do jakiego teamu należy i dlaczego jedni szkodzą dziewczynom a drudzy pomagają.

Meggie_Rocks123

moim zdaniem powinni skończyć na 3cim sezonie, piąty to już gruba przesada, przestaję wierzyć, że kiedykolwiek cokolwiek się wyjaśni... PLL skończą jak LOST, dziewczyny zaczną się przenosić w czasie, będą zmartwychwstania i ludzie nieśmiertelni, a potem przyleci latający spodek wypełniony dinozaurami:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones