PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109302}

Słowo na L

The L Word
7,8 9 136
ocen
7,8 10 1 9136
Słowo na L
powrót do forum serialu Słowo na L

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Carmen związała się z Jenny ? Bo jakoś nie wierzę w
to, że się w niej zakochała. Wiem, że Shane jej podpadła ale dlaczego akurat Jenny ??
Dopiero zaczęłam oglądać serial, z filmików dowiedziałam się że Carmen będzie z Jen (brr)
i ciekawi mnie co ją pchnęło to takiego kroku. Będę wdzięczna za w miarę wyczerpującą
odpowiedź :)

Szata_Dejaniry

Shane na początku bawiła się Carmen jak każdą dupeczką i Carmen miała tego dośc najwidoczniej i sobie odpuściła Shane ale to był tylko taki mały epizodzik ;) więcej nie pamiętam bo serial oglądałam dawno !

serenoma

Carmen wg mnie chciała,żeby Shane była zazdrosna;), no i oczywiście chciała być bliżej Niej..chciała w ten sposób ją zdobyć, co się ją z resztą udało xD.

ocenił(a) serial na 7
GreHrab87

A czy tylko ja tak mam, że nie mogę patrzeć na ten duet ? W sensie Carmen i Jenny ? Już trochę obczaiłam ten wątek i mniej więcej wiem o co chodziło. Dobrze, że Shane dostała nauczkę, a Carmen też chyba w końcu pożałowała związku z Jen bo nie umiała z tego wybrnąć jednocześnie jej nie raniąc...tyle zrozumiałam z filmików. Ten drugi sezon w ogóle jakiś nie za bardzo, nie wiem czy przez niego przebrnę ;\ Po pierwsze Tina i Helena, po drugie Carmen i Jen....ble.

Szata_Dejaniry

spokojnie ! jeszcze nie jedno Cie zaskoczy ! haha

ocenił(a) serial na 10
serenoma

haha, no tak nie ma to jak pocieszyć koleżankę xD ;p

ocenił(a) serial na 7
siersciuch

Ja to odebrałam jako zachętę do oglądania. Element zaskoczenia to niewątpliwy atut choć z tymi duetami...w sensie Tina - Helena czy Carmen - Jenny...no to lekkie skrzywienie ;\ Cóż...pozostaje mi przewijać momenty z nimi...

W ogóle to dziękuję Serenomie i GreHrab87 za odpowiedź na moje pytanie :)

Pozdrawiam :)

Szata_Dejaniry

nie ma za co... zawsze do usług ;* pzdr.

ocenił(a) serial na 7
serenoma

W takim razie pozwolę sobie z tych 'usług' skorzystać i zapytać o tą rzekomą zdradę Carmen, do której ona sama przyznała się pod koniec trzeciego sezonu. Z kim, kiedy, gdzie, jak ? Nic nie zostało pokazane (chyba, bo jak już wcześniej pisałam oglądanie serialu ubarwiam sobie oglądaniem filmików na youtube) więc trochę nie ogarniam tematu.

Szata_Dejaniry

nie mam pojęcia o czym mówisz bo ja serial oglądałam bardzo dawno. hmm.. i nic nie przychodzi mi do głowy ;)
i chyba raczej nic nie wykminie bo nie mam za bardzo czasu się nawet nad tym zastanowić ;D

ocenił(a) serial na 9
serenoma

Nic nie zostało pokazane, jedynie Shane później zapytała z kim i kiedy. Z tego co pamiętam odpowiedziała, że zaraz po tym jak Shane ją zdradziła i wymieniła jakąś dziewczynę, którą poznała na imprezie, ale ani razu nie była ona nawet pokazana w serialu.

ocenił(a) serial na 7
willa

Czyli to jakaś dziwna sprawa z tą zdradą. Tak coś mi się wydawało :)

Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam :)

Szata_Dejaniry

Carmen wymieniła Sherry Jaffe tą bogatą babkę z którą Shane miała wcześniej romans, ale wszystko się rozsypało przez córkę która zakochała się w Shane. A co do zdrady Carmen to faktycznie nie było pokazane tylko wymienione imię.

ocenił(a) serial na 10
GreHrab87

zgadzam się ... Carmen chciała żeby Shane była zazdrosna i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu rzeczywiście była (też bym była nie ma co się oszukiwać)
:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones