PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109302}

Słowo na L

The L Word
7,8 9 128
ocen
7,8 10 1 9128
Słowo na L
powrót do forum serialu Słowo na L

Polecam

ocenił(a) serial na 8

Zgadzam się że ten serial jest przełomowy. Nie znam żadnego o podobnej tematyce. Zabawnie byłoby zobaczyć Słowo na L w Telewizji Polskiej ( Cóż raczej niemożliwe ) Prawie wszystkie bohaterki tego serialu to lesbijki ( co do aktorek to tylko część z nich to lesbijki. ) . Nie brakuje też bohaterek biseksualnych. Mnie ten serial się podoba. Jest rozrywkowy, pozwala oderwać się od codziennych spraw. Dużym atutem jest świetnie dobrana muzyka ( np utwory Lucindy Williams, Joan Armatrading - cudo) . Poruszane są w nim tematy miłości , zadrady, związków, tolerancji ,rodziny, odmienności, wierności itd. Moim zdaniem aktorki zostały dobrane perfekcyjnie. Zwróciłam uwagę na niesamowitą chemię między nimi i myślę że to w dużym stopniu zadecydowało o tak znaczącym sukcesie tego serialu. Aktorki
wypadają bardzo przekonująco, wiarygodnie. Są świetnie ubrane, mają świetne fryzury, eleganckie ubrania i biżuterię. Są bardzo sexy.
Serial dla wszystkich ( nie tylko dla osób ze środowiska LBGT ). Cieszę się że po tylu latach w tym roku ma ukazać się jego kontynuacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones