Saga rodu Palliserów

1974 26 odcinków
Saga rodu Palliserów
8,2 368
ocen
8,2 10 368
278
chce zobaczyć
{"type":"film","id":128384,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Pallisers-1974-128384/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Saga rodu Palliserów
 • Marguerite ocenił(a) ten serial na: 10

  Polecam go miłośnikom obyczajowosci dziewiętnastowiecznej Anglii. Doborowa obsada i świetny scenariusz (udana adaptacja). Jeśli ktoś nie czytał książki, będzie oglądał w napięciu do końca.

 • mona_4 ocenił(a) ten serial na: 9

  Marguerite To jeden z takich seriali, które chciałabym mieć na płycie DVD i oglądać od czasu do czasu, bo wzrusza, zadziwia i bawi, jedna z ładniejszych rodzinnych historii (oczywiście z wyższych sfer).

 • nuzak ocenił(a) ten serial na: 10

  mona_4 Chyba nie ma co liczyć na to, że ten piękny serial zostanie u nas wydany na DVD... Wielka szkoda! Kupiłabym natychmiast!

 • lukand ocenił(a) ten serial na: 10

  nuzak No właśnie. Można go nabyć w wersji angielskiej na www.amazon.co.uk. Jednak bardzo zależałoby mi na świetnym dubbingu dokonanym przed laty przez polskich aktorów. Nie wiem, czy to nie przepadło na zawsze. Byłaby to wielka strata i zmarnowany kawał rzetelnej roboty. TVP lamentuje o niepłaceniu abonamentu a nie robi nic dla ratowania od zapomnienia wybitnych dzieł. Katują nas ciągłymi powtórkami tych samych filmów i seriali i do głowy im nie przyjdzie, aby zerwać z tym idiotycznym procederem.