PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103924}

Saint-Tropez

Sous le soleil
6,5 172
oceny
6,5 10 1 172
Saint Tropez
powrót do forum serialu Saint-Tropez

Pierwsza Polska strona o serialu Sous le soleil - Saint-Tropez : )

http://souslesoleil.blog.onet.pl/

NATIOREIRO

Wkońcu jakiś polski blog o moim ukochanym serialu !
:)
Zbliżają się wakacje mam nadzieję ze puszczą w TV4 nową już 4 serie serialu wiesz coś może na ten temat ?
Odpowiedz prosze :)

ocenił(a) serial na 10
mmtbg1992

na razie nic nie wiem o emisji w tv4 nowych ani starych serii :(

NATIOREIRO

Oni muszą puścić na wakacje Saint Tropez ten serial jest bossski !
Nawet niech puszczą o 5 rano powtórki będe oglądał . Ale przydało by się zobaczyć 4 serie ;))
Jabkyś wiedziała cokolwiek napisz ! Może jakiś inny kanał to puści !
Pisz jak będziesz coś wiedzieć pozdro ;)) ;**

ocenił(a) serial na 10
mmtbg1992

ok napisze jak coś będę wiedzieć ale na czerwiec nie zapowiada się żeby puścili czekam na lipcową ramówkę tv4 i jak coś będzie napisze tutaj.

NATIOREIRO

ok. Dzięki bardzo ;** Mam nadzieję że będzie w lipcu :)

ocenił(a) serial na 10
mmtbg1992


Niestety nie zobaczymy tego serialu w lipcu w tv4 :(

mam przed sobą ramówkę na lipiec stacji tv4 i nie ma w niej w ogóle tego naszego serialu
więc może dadzą w sierpniu, zobaczymy teraz czekam na sierpniową ramówkę do 21 lipca :)

NATIOREIRO

Szkoda ;/ Ale spodziewałem sie , ze nie bedzie Saint Tropez .
A jak myślisz będzie w sierpniu bo ja niestety ale wątpie w to ;//
Pozdrawiam pa;)

ocenił(a) serial na 10
mmtbg1992

niestety do 31 sierpnia nie zobaczymy tego serialu w tv4 :((

szkoda miejmy nadzieje ze w wrześniu lub październiku zobaczymy odcinki tego serialu

a może ma ktoś z was maila do tv4 i napisał by z pytaniem co z naszym serialem i czy zamierzają go emitować ?

NATIOREIRO

Własnie ciekawe czy bedą go emitować . Ale myśle , że tak bo zniknie przeciez serial zbuntowani ... Więc może wejdzie SlS . Wejdz na strone www.tv4.pl tam napewno jakis kontakt jest :P

ocenił(a) serial na 10
mmtbg1992

Niestety do końca października TV4 nie przewiduje powtórek "SOUS LE SOLEIL" a szkoda, mam nadzieje że wymotują choć jeszcze raz ten serial on jest przecież super teraz czekam na listopadową ramówkę

ocenił(a) serial na 10
NATIOREIRO

nie będzie w listopadzie sous le soleil :(

szkoda na pewno nie będzie po zakończeniu zbuntowanych bo wtedy wchodzi telcia "SORTILEGIO"

ocenił(a) serial na 10
NATIOREIRO

niestety z ramówki tv4 wynika że na pewno do 20 grudnia nie zobaczymy SLS :( coraz bardziej się obawiam że w najbliższej przyszłości nie zobaczymy tego serialu a szkoda by było jak będę wiedzieć czy puszczą ten serial znowu dam tu info :)
zaglądajcie na moją stronę o SLS :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones